Google Play / Market'ten "Başarıyla Güncellenmiş" bildirimlerini gizle


11

Ben otomatik güncelleme üzerinde çok fazla uygulamanız var ve gerçekten zaman en bunları güncelleme umurumda değil. Neredeyse her zaman bazı uygulamaların başarıyla güncellendiğini söyleyen 3 bildirim var.

Bildirimleri kapatabileceğim bir yol var mı? Android 2.3.5, Motorola Electrify kullanıyorum. Kendi başına Google Play'e güncellediğinden beri Market'in en son sürümüne sahip olduğumu düşünüyorum . Google Play'de veya cihazın ayarlarında hiçbir yerde bu ayarları göremiyorum. FWIW Ben köklü değilim.

Yanıtlar:


7

4.1'den itibaren Sistem Ayarları / Uygulamalar / Google Play Store'da bunu yapmak mümkündür. Bildirimleri Göster yazan kutunun işaretini kaldırın. Bu uygulama için tüm bildirimleri öldürür.


Mükemmel! Teşekkürler, 4.2 cihaz aldıktan sonra bunu kontrol etmeyi bile düşünmedim
Ben Brocka

5

Hayır, kontrol edilebilir olduğunu düşünmüyorum. En azından ben herhangi bir set bulamadım Gelişmiş Ayarlar içinde Google Play / devre tür bildirimlerini etkinleştirmek için. Bu yüzden, şu anda onunla yaşamak zorunda olduğunuzu düşünüyorum, ancak http://code.google.com/p/android/ adresinden iyileştirmeler için Google'a bir istekte bulunabilirsiniz.


Evet, Google Play'de hiçbir şey görmedim ya da cihaz ayarları ... bir şey kaçırdığımı umuyordum
Ben Brocka

-1

Açık Market uygulaması. Menü tuşuna dokunun. Ayarları şeç. Bildirimler'in işaretini kaldırın. (indirdiğim uygulama veya oyun güncellemeleri hakkında bana bildir)


OP mevcut güncellemeler hakkında bildirimden değil, uygulamayı güncelledikten sonra bildirimden bahsediyor.
roxan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.