Makale içeriğinin tamamını getiren Google Reader Uygulaması


10

Android için Google Reader ile senkronize edilen ve bir önemli özelliğe sahip bir uygulama bulmayı umuyorum. Aradığım özellik, okuduğunuz tüm haber makalesini getirme yeteneğidir. Bazı web siteleri (örneğin Kanada'da CBC News) "daha fazla bilgi" okumanıza izin verir, ancak bu makalenin geri kalanını görüntülemek için yeni bir tarayıcı örneği açar. Bu içeriğin okuma için uygulamanın içinde kazınmasını sağlayabiliyorum.

İPad için Reeder bu işlevselliğe sahiptir. Herkes Android için aynı şeyi yapan bir uygulama biliyor mu?

Yanıtlar:


5

NewsRob Pro ayrıca tüm yayınları getirir. Okunabilirlik ve diğer bazı yöntemler arasında seçim yapabilirsiniz. Çalışıyor ama büyük bir hayran değilim, bulduğum en iyisiydi (D7'yi denemedim).


Bu uygulama Haziran 2010'dan bu yana güncellenmedi fark ettim .. Ayrıca tam besleme doğrultusunda indirmek için nasıl çözemedim, bu yüzden yanlısı sürüm döndü
Brian Garson

@BrianGarson NewsRob Pro uygulaması sadece bir kilit açıcı, bu yüzden sık sık güncellenmedi. Gerçek uygulama düzenli olarak güncellemelerle çok aktif bir şekilde geliştirilmektedir, ayrıca Google Grubuna da bakınız: groups.google.com/group/newsrob
hheimbuerger

4

Soruyu buraya gönderdikten sonra, bulabildiğim android pazarında Google okuyucu uygulamalarının tüm farklı geliştiricileriyle iletişim kurdum. Şimdiye kadar sadece bir geliştirici, uygulaması tam olarak aradığım şeyi yaptığını yanıtladı, ancak 1 yeterince iyi!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droidlab7.reader.pro

Ben bir Gawker Media RSS beslemesi (Deadspin) ve CBC Spor Haberleri denedim, mükemmel çalışıyor ve tüm makaleyi alır, artık can sıkıcı tarayıcı açılır! Sağ üst köşede aradığım çizik olan "mobilize etme" işlevini yürüten bir düğme var. Eğer diğer geliştiricilerden duyduğum zaman / daha fazla bağlantı yayınlayacağım.


1

Merhaba ben şahsen makale okuyucunun içine yüklemek sağlayan entegre bir tarayıcı olan gReader kullanın ! yeni bir tarayıcı penceresi açmaya gerek yok, bu sürtünmesiz bir süreç!


Güzellik bu da harika çalışıyor, bence droidLab7 reader pro'ya tercih ederim. Teşekkürler!
Brian Garson


0

Uygulamamın Tam Beslemesi bunun% 50'sini yapıyor ve ücretsiz. Android'de RSS akışlarının tam içeriğini alabilir, ancak henüz Google Reader senkronizasyonu yok.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.