Amazon Kindle'daki MAĞAZA düğmesi neden uygulama içi mağaza yerine web sitesine gidiyor?


11

Ben Android Amazon Kindle benim hem yüklü uygulamayı Galaxy S telefonu ve benim Archos 10" tablet .

Yazılımı güncel tutuyorum, bu yüzden en son sürümün yüklü olduğundan eminim.

Her iki cihazda da hesabımla giriş yaptım.

Ben bastığınızda STOREdüğmeye ben inprog Kindle mağazasına gidin. Ancak STOREArchos üzerindeki düğmeye bastığımda web tarayıcısı başlıyor.

Şimdi, daha önce her iki cihazdan e-kitap satın aldım ve daha önce Archos'un inprog deposunu da görüntülediğinden eminim. Inprog mağaza ekranını kullanmak tam Amazon web sitesi sürümüne göre çok daha kolaydır.

Şimdi bu davranışı değiştirebilecek olan var mı? Bazı ayar aradım ama hiçbiri bulunamadı.


Her iki cihazda Kindle sürümlerini kontrol edin ...
Android Quesito

@SachinShekhar Yazılımı her zaman tüm aygıtlarımda güncel tutuyorum.
Edelcom

Sonra, ilginç bir sorun ... :)
Android Quesito

Bu sorunu bende yaşıyorum. Fikirler?
rabbid

Cihazınızı ilk kez kullandığınızda bu sorun mevcut muydu ????
Arvanitis Christos

Yanıtlar:


1

Niyetlerin tam olarak nasıl çalıştığına çok aşina değilim, ancak tarayıcı yanlışlıkla işlememesi gereken bir şey için varsayılan uygulama olarak ayarlanmış gibi görünüyor. DefaultApp Reset uygulamasını yüklemeyi deneyin ve tarayıcınızı varsayılan uygulama olarak sıfırlayın. Bu, hiçbir şey için varsayılan işleyici olarak kaydedilmemesini sağlayacaktır. Sonra tekrar mağazaya gitmeyi deneyin.


Bu işe yaramadı. Tarayıcımın varsayılanlarını temizledim, sonra Kindle uygulamama gittim ve Kindle Store düğmesine bastım. Şimdi bana hangi tarayıcıyı kullanmak istediğimi sordu. Bu çok can sıkıcı. Bunun iPad'de aynı davranış olduğuna inanıyorum.
rabbid

1

Aynı sorunu yaşayan köklü bir Lenovo A1'im var. Soruna neyin sebep olduğunu kesin olarak söyleyemem, ancak sorunun kök saldığına inanmıyorum. Başka nedenlerle yüklediğim "LCD Çözünürlüğü" adlı bir uygulamayı kullanarak ekran çözünürlüğünü azaltarak sorunu geçici olarak çözebildim. Kindle In App mağazası çalışmayı durdurduğunda, çözünürlüğü 240'dan 210'a düşürürüm. Normalde cihaz yeniden başlatıldıktan sonra Kindle'daki In App store tekrar çalışır. Daha sonra çözünürlüğü önceki 240 ayarına geri döndürdüm ve her şey yolunda ... bir süre için. Bu düzeltme sadece geçicidir ve soruna neyin neden olduğunu bulamadım. Ayarları 210'da bırakmaktan çekiniyorum, çünkü "Google Play Filmler" gibi bazı Google Apps için sorunlara neden oldu düzgün çalışmaz. Artık öğrenirsem bu yazıyı güncelleyeceğim.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.