Android Cihazda Dropbox LAN Sync


20

Dropbox, zamandan ve paradan tasarruf etmek için bilgisayarlar için LAN Sync sağlar . Android cihazlar için etkinleştirmenin herhangi bir yolu var mı? Tüm Dropbox senkronizasyon uygulamaları senkronizasyon için yalnızca interneti kullanır.


1
İyi soru! Ancak doğrudan bu konuda Dropbox ile iletişime geçmeniz ve bir özellik isteği eklemeniz gerektiğini düşünüyorum.
Akış

@Flow Eşit syncözellik sağlamazlar .. Bu özelliği nasıl isteyebilirim?
Android Quesito

LAN senkronizasyonu için tam bir senkronizasyona ihtiyacınız yoktur. Android cihazı, söz konusu dosyayı tam senkronizasyon gerçekleştirmeden çalışan bir Dropbox örneği ile yerel bilgisayarınızdan alabilir. Özellik isteklerinin yalnızca ödeme yapan müşteriler tarafından yapılabileceğini düşünüyorum, ancak foruma
Flow

@Flow LAN senkronizasyonunun tüm noktası normal senkronizasyonu hızlandırmaktır. Teknik olarak, İnternet senkronizasyonu olmadan LAN senkronizasyonu mümkündür, ancak dosyalar çevrimiçi Dropbox hesabına yüklenmediğinde Dropbox'ın asıl amacını nasıl tutabilir? Ve, LAN'da olmayan diğer cihazlarınız ne olacak .. Gerçekten bir senkronizasyon mu? LAN senkronizasyonu sağlamak için internet senkronizasyonu sağlamaları gerekir. LAN senkronizasyonu normal Sync'in bir alt kümesidir.
Android Quesito

@Sachin Dropbox uygulamasının kendisi senkronizasyonu desteklemez, ancak bunun için Dropsync veya başka bir üçüncü taraf uygulamasını kullanabilirsiniz .
Erik

Yanıtlar:


1

Yapabileceğiniz şey hem Dropbox hem de Unison gibi bir LAN senkronizasyon aracı kullanmaktır . Android için herhangi bir LAN senkronizasyon aracı bulamadım, ancak cihazınızı Yığın Depolama Moduna bağlarsanız, Unison'u tamamen bilgisayarınızda çalıştırmak kabul edilebilir performans vermelidir. Android'de Unison'u derlemek de mümkün olabilir (GNU / Linux üzerinde çalışır), ancak bu oldukça zor olacaktır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.