Bir uygulamanın Play Store'a bağlı olup olmadığını nasıl tespit edebilirim?


9

Daha önce, Android Market, Uninstallkullanılmayan uygulamalar için düğme göstermiyordu. Yani, bu düğme bağlantı durumunun güzel bir tanımlayıcısıydı. Artık Play Store her uygulama için düğmeyi görüntüler.

Sorun burada başlıyor: Titanium Backup, satın aldığım uygulamaların bazılarının Play Store ile bağlantısı kesilmiş olarak gösterilmeye başladı. Beklenmedik bir şey .. Bir şey kırılmıştı. Titanium Backup'ı kullanarak uygulamaları yeniden bağlayabilirim, ancak daha fazla sorun yaşamamak için onay gerekiyordu. Eh, ROM Toolbox Pro App Manager gibi diğer uygulamaları kullanarak kontrol ettim. İlginçtir, bu tür tüm yedekleme uygulamaları farklı bağlantı durumu gösteriyor. Yani, berbatım.

Üçüncü taraf uygulamaların yardımı olmadan bağlantı durumunu keşfetmek istiyorum.

Yanıtlar:


7

Normal bir masaüstü bilgisayarla https://play.google.com/store/account adresine gidin . Sonra 'siparişler' sekmesini tıklayın, orada Google Play üzerinden indirdiğiniz tüm uygulamaları bulacaksınız.

InstallVeya Installeddüğmesine tıkladıktan sonra , cihaz listesine sahip bir pop-up alırsınız. Uygulama zaten bağlı durumdaki bir cihaza yüklüyse, yükleme sinyali göndermek için cihaz etkin olmaz. Tanımlayıcı olarak kullanılabilir.

resim açıklamasını buraya girin


Ne olduđunu biliyor musun linked status? Eđer yapabilseydim aşağıya inerdim.

Bu nasıl bir cevap?
Sorumu

Zaten bu uygulamayı satın aldım / indirdim .. biliyorum, ama onun Market ile bağlantılı ya da bilmiyorum. İşte nokta ..
Android Quesito

Bir uygulamanın Market ile bağlantısı kaldırıldığında, harici kaynaktan bir uygulama haline gelir. Yani, Market'ten güncelleme almaz.
Android Quesito

Belki soruyu doğru anlamıyorum, ancak Play Store'u açarsanız (telefonunuzun Mağaza uygulamasında değil, herhangi bir bilgisayarın web sitesinde), o zaman uygulama listenizdeki herhangi bir öğeyi tıklayabilir ve durumunu tüm cihazlarınızda görebilirsiniz (birden fazla varsa), bu, google mağazasına bağlı değilse, apk üzerinden gerçekten yüklemiş olsanız bile yüklü olarak görünmeyeceğini söyler. Cevaba az önce yüklediğim resme bakın. Eğer istediğin bu değilse, üzgünüm, seni anladım.
mdelolmo
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.