Android cihazda programlama / teknik / matematiksel PDF okumak için en iyi yol


24

Samsung Epic 4G cihazımda okumak istediğiniz tonlarca programlama / teknik / matematik PDF'im var. Adobe'nin PDF okuyucusunu ve ThinkFree ofisini denedim ve okuma görünümleri kod parçacıklarını ve görüntülerini yok etti. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma zor ve zahmetlidir. EPub'a çevirmeyi ve Aldiko kullanarak okumayı denedim ama aynı problemi yaşıyorum. (Aldiko Android okumak için bulduğum en iyi uygulama olmak).

Bu kitapları telefonumda okumak için hangi çözümü önerirsiniz?

Bir uygulamayı dönüştürme veya satın alma konusunda hiçbir sorunum yok.

Yanıtlar:


3

Ayrıca bir paketi olan Go to Documents (MS Office dokümanlarının görüntülenmesine / düzenlenmesine olanak sağlar) sahiptir. PDF desteği de. Dönüşüm gerekli değil.

Ek bir artı nokta, ücretli sürümün bir kullanıcının Google Dokümanlar hesabınızdan doğrudan dokümanları Google Dokümanlar'da görüntülemesini ve düzenlemesini sağlayan çevrimiçi Google Dokümanlar ile bütünleşmesidir. Yaptığınız herhangi bir değişiklik, her zaman en güncel sürüme sahip olmanız için Google Dokümanlar’a kaydedilip senkronize edilebilir. Docs To Go'da yeni dosyalar oluşturabilir ve bunları hemen hesabınıza yükleyebilirsiniz.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.