Ekran klavyesini nasıl devre dışı bırakabilirim? Bağlı bir USB klavyem var


12

Dondurma kullanan bir ZeniThink C91 var. Ayrıca USB klavyeye sahip bir çantam var. Android Klavyeyi nasıl devre dışı bırakabilirim, böylece sadece USB klavye etkin olur? Dondurma 4.0


Zaten böyle bir sorumuz olduğundan emindim ama bulamıyorum. IIRC'nin çözümü, ya kukla olan ve ekranda hiç gösterilmeyen ya da USB klavyenin ne zaman kullanıldığını gösteremeyecek kadar akıllı bir yazılım klavyesi kurmaktı.
Matthew,

Aslında görevi buldum ve öldürdüm, şimdi USB klavyemi yazarken tüm ekranı görebiliyorum. Ama teşekkürler.
Robert

@Matthew düşünüyordun bu ?
jlehenbauer

1
@jlehenbauer Sanırım, iyi bul!
Matthew,

Yanıtlar:


5

Null Keyboard istediğiniz şeydir. Aynı şeyi bluetooth klavyemle de yapıyorum. Her seferinde giriş yöntemini manuel olarak değiştirmenizi gerektirir, ancak sinir bozucu ekran klavyesinin açılmasını önler.

Kullandığım başka bir seçenek , tuşlarınızdan birini bir düğmeye programlamak için burada açıklanan yöntemi kullanmaktır ;Back bu, her açıldığında ekran klavyesini kaldırmak için basabilirsiniz.


0

Android cihazınızla birlikte verilen stok klavyesine bir alternatif aramak isteyebilirsiniz. Donanım klavyesi algılama ve ekran klavyesini, örneğin blueduino yumuşak klavyeyi açıkça kapatmak için ayarlara sahip klavyeler vardır .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.