Google Drive dizin senkronizasyonu


13

Android cihazınızda bir (veya belki daha fazla) dizin seçip Google Drive'daki bir dizine (koleksiyona) otomatik olarak senkronize edebileceğiniz herhangi bir yazılım var mı?

Bu, bunun iyi bir otomatik yedekleme yardımcı programı veya cihazınızdaki dosyaları minimum güçlüklerle senkronize etmenin bir yolu olarak hizmet edebileceği anlaşılıyor.

Yanıtlar:


8

FolderSync kullanın . Klasörleri Google Dokümanlar ile senkronize etmek için kullanıyordum. Google Drive'a geçtikten sonra senkronizasyon yine de çalışır. Yeni Google Drive hesabı ekleyerek yeni test yaptım. Google Drive tamamen desteklenmektedir. Google DocsUygulamaya hesap eklerken seçin .
Ödemek istemiyorsanız, ücretsiz lite sürümü de Play Store'da, ancak bazı sınırlamalarla.

İki yönlü senkronizasyonu ve tek yönlü senkronizasyonu (yukarı veya aşağı) destekler. Yedekleme amacıyla up senkronizasyonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, boyut, uzantı vb. Dayalı filtreleri destekler. Bu nedenle, SD kartınızdaki tüm fotoğrafları yedeklemek istiyorsanız, uygulama gitmek iyidir. Ayrıca özellikleri Delete after Upload.

Senkronizasyon işlerini de zamanlayabilirsiniz. Böylece herhangi bir güçlük çekmeden otomatik olarak yedekleme yapabilir. En iyisi: Özellikler Instant Sync. Açarsanız, dosyalar değiştirileceği veya klasöre ekleneceği sürece senkronize edilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.