Bireysel uygulamalar için bildirimler nasıl kapatılır?


41

Benim iphone'umda, hangi uygulamaları bana bildirme yetkisine sahip olduğumu seçmeme izin veren "bildirimler" ayar bölümü var.

Samsung Galaxy s2'de de benzer bir şey olup olmadığını merak ediyordum.

Temel olarak, Arkadaşlar için Scramble adlı yeni bir uygulama var. Ve birileri sırasını her bitirdiğinde oynayabilmem için bize haber veriyor. Rastgele insanları oynarız, böylece bu gecenin ortasında veya bir toplantıda vs.

Sadece titrer, ama yine de - can sıkıcı ve kapatmak istiyoruz. Ayrıca E-posta, Facebook vb. Diğer bildirimleri kapatmak da istemiyoruz - Arkadaşlarımız için Scramble için bildirimleri kapatmak istiyoruz.

Ayarlar'da etrafa baktım ancak bildirimlerle ilgilenen evrensel bir sayfa görünmüyor.


2
Kullanıcı adınız harika .. :)
Android Quesito

bu yardımcı olabilir.
Aniket Thakur 17:14

Yanıtlar:


30

Güncelleme: Jelly Bean'deki (4.1) bireysel uygulama bildirimlerinin sistem düzeyinde devre dışı bırakılması mümkündür.

Her uygulama bilgi ekranının altında artık "bildirimleri göster" (uygulamanın bildirim gönderdiğini varsayarak) onay kutusu bulunmaktadır. Bu uygulamanın işaretini kaldırın ve artık bildirimde bulunmayın.

Settings | Apps | {application}Bildirime, veya daha uygun bir şekilde, bildirimin kendisine uzun basarak ve ardından "Uygulama Bilgisi" seçeneğine dokunarak ekrana erişebilirsiniz.

Bu yazıda daha fazla ayrıntı .


Bildirimler uygulama bazında gerçekleştirilir.
Bunları kapatmanın tek yolu, o uygulamanın ayarlarının içinde.
Bu menü - iOS'taki aksine - uygulamanın içinden erişebilir. Bu genellikle menü düğmesine bastıktan sonra gelen bir seçenektir, ya da telefonunuzun taşma menüsünün arkasına gizlenenden başka bir seçeneği yoksa. Üç nokta.

Arkadaşlarla karıştırmak durumunda, ana ekranda bir ayar simgesi var. Yoklama aralığını ayarlamak için bir seçenek var. Varsayılan ayar 5 dakikadır.


1
Eğer uygulama birine sahiptir. Biri bu ayarı eklemeyi kolayca unutabilir.
Erik,

Gerçekten mi? android neden bunu yapmak için uygulamaya güveniyor? Yani telefonunuzda hiç kullanmadığınız tüm bu uygulamalara sahip olabilirsiniz, ancak arka planda bir şey yapmayı bırakmalarını mümkün kılmaz mı?
Disk sürücüsü

3
Bu bir tasarım hatası olarak yorumlanacaktır. İyi bir uygulama geliştiricisi, kullanıcının uygulamadan tamamen çıkmasını / bellekten kaldırılmasını sağlar - arka planda çalışan hiçbir şey bırakmaz.
Sparx

1
@Diskdrive Asla bir uygulama kullanmazsanız, kaldırabilirsiniz. Ayrıca, gereksiz bildirimler sadece can sıkıcıdır fakat güvenlik tehlikesi yoktur.
Erik,

1
@Diskdrive cevap güncellendi. Başından beri oradaydı.
RR

2

Jelly Bean kullanıyorsanız ve rootluysanız, tüm uygulamalar için bildirimleri tek bir yerden yönetmek için oluşturduğum bir uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bildirimler Kapalı , tüm uygulamalar için bildirimleri kapatmanıza olanak sağlar. Ayrıca yeni uygulamalar için bildirimleri yüklenir yüklenmez otomatik olarak devre dışı bırakabilir.

Profil değiştirme ve profil değiştirme için tasker entegrasyon desteği vardır.

Ekran Kapalı Bildirimler

Ekran görüntüsü (Resmi büyütmek için tıklayın)


1

Diğer uygulama bildirimlerini ve seslerini işlemek için AppsComposer adlı bir uygulama geliştirdim , ihtiyacınız olan belirli bir uygulamayı devre dışı bırakabilir ve bildirim veya bildirimin sesini ayrı ayrı kapatabilirsiniz:

görüntü tanımını buraya girin


0

Güzel bir olsun tüm yüklü uygulamalar için bildirim kara liste içinde Akıllı Launcher 3 .

Uygulama başına bir onay kutusuyla, bildirimlerin tek bir yerde yapılmasına izin verilmez / verilmez.

Bu, önceden "işbirliği yapmayan" uygulamaların bildirimlerini engelleyemediğiniz Jellybean öncesi Android'de bile çalışır (Gingerbread 2.3.6 ile test ettik).


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.