Android'de animasyonlu GIF'ler nasıl görüntülenir?


14

Android cihazlarda animasyonlu GIF'leri görüntülemenin bir yolu var mı? Başarısız Pazar araştırdım.


2
Bir dosya yöneticisi kullanarak tarayıcı uygulamasıyla açmaya çalışmanızı öneririm. "Run with ..." seçeneğini seçmenizi sağlayan bir dosya yöneticisi yükleyin
Kristopher

Yanıtlar:


9

Google araması bana birçok insanın bu soruyu gösterdiğini gösteriyor ... bu hala bir sorun gibi görünüyor.

Bir mesaj rağmen burada diyor Image Viewer (animasyon ile) Androlib.com dan v1.0 (bunu denemedim) yardımcı oldu.


Bir şey satın almaktan kaçınmayı umuyordum, özellikle de telefonum gmail hesabımla oturum
açtığında

Oturum açma döngüsü kendi başına çok iyi bir soru gibi geliyor ...
Gary

Haklısın. Olurdu, ama düzeltmeyi başardım. Kendi sorunuzu cevaplamanın görgü kuralları nedir?
Dawson Goodell

Sadece sorup cevaplamaktan çekinmeyin.
gary


2

Android tarayıcı olacak, ancak resmin bir yerde çevrimiçi olması gerekir. Tarayıcıda yerel bir dosya açmanın bir yolu yok. Ben varsayalım Eğer görüntü ile bir HTML dosyası oluşturun ve bu şekilde görüntüleyebilir, ancak küçük ödül için sorunsuz bir çok görünüyor.


Animasyonlu GIF'ler Android 2.0 tarayıcısında çalışmıyor. Sanırım hangi sürümü kullandığım konusunda daha spesifik olmalıydım.
Dawson Goodell

Deneyebileceğiniz alternatif tarayıcılar var. Şu anda hiçbirini kullanmıyorum, bu yüzden animasyonlu GIF'leri nasıl ele aldıklarını konuşamıyorum.
ale

1

Gif dosya (lar) ın bulunduğu klasöre gitmek, stok Android tarayıcısı yanında başka bir tarayıcı ile benim için çalışıyor.

EG: Gifleriniz İndirilenler klasöründeyse, Firefox'u açın, adres çubuğuna gidin, şunu yazın: /storage/emulated/0/Download(sizin için otomatik olarak tamamlanabilir). Index of: ...GIF'in adını tıklayabileceğiniz temel bir sayfa almalısınız .

Nexus 4'te Firefox 21.0 ve Chrome 27.0.1453.90 ile test edildi . Her iki tarayıcı da kabul edildi /storage/emulated/0/Downloads, ancak Chrome daha kısa yolda Erişim Reddedildi hatası verdi /storage/emulated/0.

İleride daha kolay erişim için sayfanın yer imini yapmanızı öneririm.


1

Gif klasörleri hedefini yazarak bunları Firefox'ta görüntüleyebilirsiniz.

file:///mnt/sdcard/(name of gif folder)/

Bu klasördeki öğeleri liste halinde getirir. Sayfaya yer işareti koyun ve tüm gif'lerinizi bu klasörde saklayın. Firefox (bildiğim) en hızlı gif çalar.


1

ES Dosya Gezgini'ni kullanabilirsiniz . Animasyonlu GIF'ler de dahil olmak üzere herhangi bir GIF görüntüsünü yükleyebilen ES Image Viewer adlı bir özellik sağlar.

Nerede bulunur:

ES Görüntü Tarayıcı

"ES Image Browser" yukarıdaki listede animasyonlu GIF'leri çalan tek kişidir (ayrıca jrummy'nin Root Browser'ı yüklüdür).


istediğiniz herhangi bir .gif resmini gösterebilir. Bu yardımcı
olduysa


0

Gif dosyalarının Astro'da olduğu konuma gidin ve Astro Dosya yöneticisini kullanarak açın. Jelly Beans üzerinde çalıştı.


0

Bu sorunu vardı ve Google'da hızlı bir düzeltme bulamadı. Oynandı ve Andriod'un MMS gönderirken görüntüleri sıkıştırdığını, böylece GIF'i kırdığını buldu. Ancak, GIF'iniz yaklaşık 1 MB'ın altındaysa gönderilir. Iphone otomatik olarak çalacak ve rr tıklayın. test ettiğim en büyük 666KB idi.

Hoşgeldiniz internet


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.