EBuddy'yi varsayılan anlık mesajlaşma aracı yapabilir miyim?


10

Herkes eBuddy varsayılan anlık mesajlaşma yapmak için bir yol biliyor mu merak ediyordum. Bir Galaxy S Captivate üzerinde koşuyorum. Bir kişinin ikonuna tıkladığınızda, gibi faaliyetleri olan bir küçük araç çubuğu açılır: Call, View, Text, Email, IM, Navigate. Anlık ileti tıklatıldığında yerleşik anlık ileti istemcisi AT&T'den başlatılır. Bunun yerine eBuddy'yi kullanarak kişiye mesaj göndermesini istiyorum.


1
İyi soru. BTW sorunuz için bir cevap için googling yaparken dördüncü oldu.
Gary

Yanıtlar:


3

Normalde şunları yapabilmeniz gerekir:

Menü-> Ayarlar-> Uygulamalar-> Uygulamaları Yönet
AT&T Messenger Uygulamasını seçin.
Sonra uygulama Ayarları'nda aşağı kaydırın ve 'Varsayılanları temizle' etiketli bir düğme var.
Buna tıklamak, varsayılan ayarlarla başlatmaları temizleyecektir.

Bir kişideki metin simgesini bir sonraki tıklattığınızda, hangi Uygulamayı kullanmak istediğinizi sorarsınız.
Ancak AT&T bunu önlemek için telefonu hacklemiş olabilir.


Fikir için teşekkürler, ancak evet, AT&T IM uygulaması bu uygulamalar listesinde görünmüyor.
eidylon

Aylak. O zaman tek önerim telefonu rootlamak. Daha sonra SDK'yı kullanarak AT&T uygulamasını manuel olarak kaldırabilirsiniz
sickgemini

@eidylon 'Tüm Uygulamalar'a bakmayı denediniz mi? Orada olmalı ... her uygulama orada olmalı. AT&T olarak adlandırılmayabilir, sadece paket adı örneğin com.att.messenger olabilir.
mlevit

@mlevit: bahşiş için teşekkürler. İle ben filtreleyerek buldum o Manage Applicationskadar All(o varsayılan Third-Party). Yine de tıkladığımda Instant Messenger, "Varsayılanları Temizle" düğmesi devre dışı bırakılır ve oradan No defaults set.nereye gitmek için Fikirler diyor ? Henüz köklenme konusunda pek endişelenmedim ... LOL. Bana her zaman willies veren bir BIOS yanıp sönüyor gibi geliyor! :)
Eidylon

2
@Eidylon 'Varsayılanları Temizle' düğmesinin devre dışı bırakılmasının nedeni, varsayılan değerlerin işletim sisteminin kendisinde ayarlanmış olması nedeniyle sabit kodlu varsayılanlardır. Bunu değiştirmenin tek yolunun, bu araç çubuğundan kullanılabilecek bir uygulamaya sahip olmak olduğunu düşünürdüm ... Bu, uygulamanın intentbu kullanıcıya eBuddy'ye inanmadığı bir mesaj göndermeyi desteklemesi gerektiği anlamına gelir . Benim tavsiyem, eBuddy'ye bunu uygulamak için bir talep göndermek olacaktır intent.
mlevit
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.