Facebook doğum gününü “Takvimlerim” den nasıl kaldırırsınız?


11

Takvimim facebook arkadaşı doğum günleri dolu! ve daha da kötüsü, Facebook takviminde değil "Takvimim" altında listelenir, bu yüzden Takvim, Ayarlar> Takvimler'de Facebook'un işaretini kaldırarak gizleyemem. Takvimim altında listelenmiş olsalar bile, girişte facebook logoları ve bir senkronizasyon logosu var. Senkronizasyon seçeneğini kapatarak denedim, ama hala oradalar. Bunları takvimlerimden nasıl kaldırabilir ve "facebook" takvimine nasıl ekleyebilirim?


Yanlışlıkla kabul ettiğim bir Facebook etkinliğiyle de aynı sorunu yaşıyorum, takvimimden de kurtulamıyorum. Facebook'ta kaldırmış olmama rağmen.
Alastair

doğum gününüz kötü çünkü takviminizi gerçekten dolu yapıyor, lol.
Louis Rhys

Oraya başlamak için nasıl geldiler? Resmi Facebook uygulamasıyla veya başka bir şeyle mi?
Bryan Denny

Yerleşik hesap senkronizasyonundan oraya gelmiş olması gerektiğini düşünüyorum. Facebook hesabımı kaldırabilir ve hala kalıp kalmadığını kontrol edebilirim, ancak bunu yapmak konusunda biraz isteksizim çünkü 1) kişilerimle uğraşacak ve 2) Doğum günümün gerçekten kaldırılıp kaldırılmayacağından emin değilim söyledi.
Louis Rhys

Tüm FB doğum günlerimi Google takvimimde TWICE var. Bir Sprint Samsung Epic'im var. Düşüncesi olan var mı? Google Takvimimde hiç FB doğum günü istemiyorum.

Yanıtlar:


4

Bu Android Merkezi forumunda bildirildi burada Lifehacker bir bağlantı ile. Olayları doğrudan Facebook'tan dışa aktardığınız için Facbook takviminizi doğum günleri olmadan senkronize etmenize izin verecek gibi görünüyor. İlk olarak, şu anda yaptığınız senkronizasyonu geri almak isteyebilirsiniz. Umarım yardımcı olur.

Android Central'dan gönderiden alıntı:

telefonunuzda google hesabınızla bağlantılı olan Google takviminize gidin ve bu makaleyi izleyin.

Facebook Etkinliklerinizi Google Takvim'e ekleyin

  1. Facebook'ta ETKİNLİKLER sayfanıza gidin.
  2. Bu sayfanın üstünde OLAYLARI İHRACAT'ı tıklayın
  3. URL içeren bir açılır pencere alacaksınız, kopyalayın.
  4. Google Cal'da, sol altta 'Diğer Takvimler'i ve altında EKLE bağlantısını göreceksiniz. EKLE'yi tıklayın
  5. Size sunulacak yeni seçeneklerden biri URL EKLE,
  6. URL'yi Facebook'tan istediği yere yapıştırın.

ve bu kadar! telefon takviminiz google takviminizle senkronize edildiğinde, tüm facebook etkinlikleriniz de gösterilir ve doğum günleri olmaz.


sorun, doğum günlerinin bir Facebook etkinliği olarak değil "Takvimim" den girişler olarak gösterilmesidir (girişte hala facebook logoları ve bir senkronizasyon logosu vardır). Facebook'un takvim senkronizasyonu ayarından işaretini kaldırdım, ancak yine de doğum günü takvimde görünüyor.
Louis Rhys

Bunun nedeni, doğum gününün Kişi Senkronizasyonu ile senkronize edilmesi, ardından kişilerinizden takviminize senkronize edilmesi olabilir.
Matt

@matt: bunu nasıl iptal edebilirim?
Louis Rhys

3
Ödülünü verdim çünkü süresi dolmak üzere ve havaya 50 temsilcisi kaybetmek istemiyorum: D ama yine de sorun çözülmedi :(
Louis Rhys

@Louis Bu ödülü kazanmak istedim, bu yüzden senkronize edilen hesaplara Facebook ekledim, sonra takvime FB ekledim. Doğum günleri yalnızca bir FB takvimi eklediğimde görünür. @Matt'ın önerdiği gibi, buna neden olan FB'den başka bir şey olabilir. Hangi hesapların senkronize edildiği ile oynamayı denemek. Ayarlar> Hesaplar ve Senkronizasyon'a (veya bunun gibi bir şeye) gidin.
gary

1

Hesaplar'a gidin ve Ayarlar'da senkronize edin ve Facebook HTC Sense uygulamasını kaldırın, takviminiz normale dönecektir. Aptalca bir şey, benim umurumda değil benim Facebook doğum günleri ile dolu takvim vardı ....


1

Takvimin sağ üst tarafında aşağı dönük bir ok var. Buna çarptığınızda tüm takvimlerinizin bir listesi açılır. Etkinliklerini telefonunuzun takvimiyle senkronize etmek istemeyenlerin işaretini kaldırın.


0

Bunu düzeltmek için Sense Facebook uygulamasını senkronize etmeyi bıraktım. Bununla birlikte, Facebook ile bağlandığım tüm kişiler de gitti, bu da aşağı taraf.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.