Bluetooth üzerinden TCP / IP internet paylaşımı


10

Samsung Galaxy Player 5.0'ım var ve bilgisayarıma bir bluetooth bağlantısı üzerinden web'e göz atmak istiyorum. Bilgisayara bağlanabiliyorum ama bilgisayar yapsa bile tarayıcının internet bağlantısı yok. Ayrıca, Bluetooth standartları bunun desteklendiğini gösterir.

Bu sorunu yaşayan var mı?

Yanıtlar:


3

Android cihazınıza Open Garden'ı yükleyin . Bluetooth üzerinden eşler arası ağ oluşturmak için cihazları birbirine bağlar. İnternet paylaşımını da destekler. Mesh istemcisini dizüstü bilgisayara da kurmanız gerekir .


1

Kullanmayı deneyin PdaNet3.50 bluetooth üzerinden tethering başarmak ve Bluetooth DUN Modu (bunun için FoxFi uygulamasını kullanmak zorunda) kullanmak için.


1

Her iki (?) Yolla Bluetooth tethering, Android-4.0 ICS ve sonrasında desteklenir. Bununla birlikte, cihazınız Android 2.3.5+ sürümünü çalıştırır ve büyük olasılıkla bu özelliği kutudan çıkarmaz.

İçin ikinci gereksinim olarak bilgisayarınızı ihtiyaç da Bluetooth NAP veya Bluetooth DUN protokolü yoluyla bluetooth-tethering'i sunuyoruz (aşağıdaki bağlantıyı bakın bunun için 3. parti yazılım gerekir).

Bu soru / cevap da endişe duyuyor: Toshiba AT100'ü Nokia E71'e bağlama

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.