BlackBerry 9700 kişilerini Android telefona nasıl aktarırım?


10

BlackBerry 9700 BOLD ve Samsung Galaxy SIII cihazım var ve iletişim bilgilerimin çoğunu BB'den Galaxy SIII'ye aktarmam gerekiyor. SIM kartımdaki numaraları kaydedersem aktarılacağını biliyorum ama her şeyi kaydedemiyorum.

BlackBerry'nin Google'ın bulutuyla senkronize olması ve ardından tekrar Android'e dönmesi için "Google Sync" uygulamasını kullanma hakkında birçok makale okudum. Ancak sorun şu anda oraya gittim http://www.google.com/mobile/sync/ ve görünüşe göre Google Sync için BlackBerry desteğini durdurdular.

Benim sorum, Google Sync kullanmadan BlackBerry'deki verilerimin çoğunu Android telefonuma nasıl senkronize edeceğim?


2
Kişi verilerini dışa aktarabilir misiniz? Belki bir CSV dosyasına?
ale

Yapabilmeliyim. Meraktan GooglePlay'de arama yaptım ve çok çok umut verici görünen Rainbow Contacts adlı ücretsiz bir uygulama buldum. Bu gece deneyeceğim.
george_h

RainbowContacts harika çalıştı. 252 kişi içe aktarıldı, ancak uygulama tamamlandığında çöktü.
george_h

Yanıtlar:4

Blackberry kişilerini Android'e aktarma

Galaxy Note 2

  1. Her iki cihaz için Bluetooth'u açma
  2. Her iki cihazı da eşleştirin
  3. Blackberry'nin Bluetooth kurulumuna gidin ve Android telefonu seçin - benim için SGH-T889, Galaxy Note 2 olarak yeniden adlandırıldı.
  4. Enter tuşuna veya izleme dörtgenine bastığınızda cihaz menüsü açılır.
  5. "Kişileri Aktar" ı seçin
  6. Android cihazınız Phonebook.vcf 'adlı bir dosyayı kabul etme isteğini açar. KABUL EDİN
  7. Android'iniz artık tam kişi listenizi kabul edecek!
  8. Rica ederim! Şimdi eğer senin LA bana çikolatalı bir puddinf kek ve bir Kola satın. Benim adım Paul.

0

İnternet üzerinden bazı işe yaramaz mesajlar geçtikten sonra BB App World - Hızlı İletişim Transferi bir uygulama rastladı . Harika çalışıyor. Yine de satın almak için birkaç rupi çıkarmanız gerekebilir.


-1

Bu transferle de aynı sorunları yaşadım. Notlarımı Android platformuna aktarırken sorun yaşadım. Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce notum ve birçok görev öğem var. Onları nasıl aktaracağımı anlayamadım.

Sonra çok daha kolay hale getiren bu küçük uygulama bulundu. Böğürtlenden android'e sms metinlerimi bile aktarmak için böğürtlen yedekleme dosyamı kullanır.

Ah! Uygulamanın adı Google Play'de bulabilir.

Tatlı.


Bir bağlantı sağlamak için bile uğraşamaz mısın?
ale

-2

Benim de bir B9700'üm vardı. Ve biliyorum ki birçok uygulama b9700 cesur desteklemiyor. Ama NetQin Contacts Sync adlı birini buldum ve harika bir iş çıkardı!

Sadece reklamını yaptığını yaptı, saniyeler içinde görevi yaptı. NetQin Sync böğürtlen, android telefonlar ve iphone'lar için kullanılabilir, bu nedenle kişileri üçten birinden diğerine taşımak NetQin için sorun değil. Ve tamamen ücretsiz!

prosedürleri buradan kontrol edebilirsiniz: http://be-tasty-azur.blogspot.tw/2012/11/how-to-move-contacts-to-android-iphone.html

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.