Ekranımı Android cihazdan başka bir Android cihaza nasıl paylaşabilirim?


9

Müşterilerime bir Xoom (Android tablet) veriyorum ve bir Xoom tutuyorum.

Ekranımda yaptığımı izlemelerini nasıl sağlarım? Video, ses veya başka bir şey gerekmez. Tek ihtiyacım olan basit bir ekran paylaşımı. Belgeleri, web sayfalarını vb. Gösterecek.

Join.me ve GoToMeeting, Android'de paylaşım moduna değil, yalnızca görüntüleme moduna izin verir. Buna izin verecek bir program olmalı.


Yanıtlar:


3

Bu uygulamayı deneyin . Ekranları kablosuz olarak iki tablet veya değişen boyutlarda iki mobil cihaz arasında paylaşmanıza izin verir ve gereksinimlerinize göre ekstra bir şey gerektirmez.


Bu şaşırtıcı bir cevap olarak kabul ve bir ödül almak gerekir :) çok teşekkürler! @ user285oo6 Bir uygulamayı indirmeden bunu yapabilen bir web sitesi biliyor musunuz? PC'de kosmi.io gibi mi?
Chagai Friedlander

-1

Ne yazık ki sadece samsung cihazlar için bir sunucu "TeamViewer Hızlı destek" gibi davranan bir TeamViewer uygulaması var


-2

Bir çeşit VNC tipi çözüm en iyi olurdu, belki TeamViewer ? Bunu ticari amaçlarla yapıyorsanız bir işletme lisansına ihtiyacınız olabilir.


TeamViewer uygulamasının bir sunucu değil, sadece bir istemci olduğundan eminim. TV çalıştıran bir bilgisayarı görüntüleyebilirsiniz, ancak ekranınızı paylaşamazsınız.
eldarerathis

Ah doğru, benim hatam. TeamViewer'ın köklü bir Android cihazına sahip olan herkesin kesinlikle bir sunucu başlatma haklarına sahip olduğu ve masaüstü Linux için bir TeamViewer sunucu çözümü olduğu için sonunda düzeltmesi gereken bir şey gibi görünüyor.
pzkpfw
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.