Samsung Galaxy S’de Google’dan yalnızca “Kişilerim” i nasıl eşitlerim?


23

Galaxy S cihazımı yalnızca "Kişilerim" deki google hesabındaki kişileri indirip senkronize edecek şekilde sınırlandırmamın bir yolu var mı? Şu anda, özellikle, yalnızca bir kez e-postayla gönderdiğim (veya yanıtladığım) kişilere sahip olan "Diğer Kişiler" grubundaki kişileri yükler. Bu, kişi listemi <200'den 500+'ye kadar alıyor. Diğer tarafta, google hesabıma eklediğim grupları kullanmanın bir yolu var mı?

Bunları yönetmek için ayrı bir uygulama kullanmaya karşı değilim. Bana öyle geliyor ki, Samsung'un iletişim uygulaması sadece kötü düşünülmüş, ve 2.2 güncellemesi için ciddi değişiklikler yaptıklarını umuyorum.

Yanıtlar:


11

Contacts | Menu | Display Options | Choose contacts to display (account)

Yalnızca "Sistem Grubu: Kişilerim" in işaretli olduğundan emin olun. Veya görmek istediğiniz grupları. (Daha spesifik olarak, "Diğer tüm kişilerin" işaretli olmadığından emin olun .)


3
Ne yazık ki, bu seçenek orada değil. Gördüklerimin
Evan M.

Oh iyi. Bu, taşıyıcıların işletim sistemi üzerinde kendi değişikliklerini yapmalarına izin vermenin dezavantajıdır. "Yalnızca telefonlarla temas eden kişiler" seçeneğinin işaretlenmesi yardımcı olabilir, çünkü gerçekten yalnızca bir veya iki kez e-postayla gönderdiğiniz kişilerse, onlar için bir telefon numaranız olması olası değildir.
ale

2
Bu şimdi görüyorum Galaxy S Froyo sürümünde, görüyorumContacts | Menu (More) | Display Options | Choose contacts to display (account) | System Group: My Contacts
GAThrawn

<Harika Cevap Rozeti> Hem kişisel hem de iş hesaplarımda (GMail ve Google Apps) yüzlerce kişi var. Kolej, yüksek okul, iş, vb. Neredeyse 30 yıllık iletişim. Yıllarca Noel kartı takas ettiğim veya e-posta gönderdiğim ancak asla aramadığım birçok insan var. Şimdi, her telefon listesi için "Telefona Eşitle" adında bir grubum var ve sadece bunları görüntüle. 800'den fazla üründen 150'ye kadar, benim telefonumla konuşuyorum.
Eric Cloninger

1

al-e haklıdır, ancak seçtiğiniz sekmeye / simgeye bağlı olarak menünün değiştiğini unutmayın. Rehber uygulamasından "Rehber" simgesinin seçildiğinden emin olun. Birden fazla gmail hesabınız varsa, adım da dahil olmak üzere Galaxy S4 için kullandığım adımlar.

  1. Rehber uygulamasını aç
  2. Üstteki rehber sekmesinin seçildiğinden emin olun
  3. Menü düğmesine basın ve "görüntülenecek rehber" i seçin
  4. "Özel liste" dişli düğmesine basın
  5. Senkronize etmekte olduğunuz e-posta adresi için açılır menüyü seçin.
  6. "Kişilerim" dışında her şeyin işaretini kaldır

0

Kişileri Filtreleme : Belirli bir gruptan kişileri filtreleyebilirsiniz.

Contacts | Click - Menu Button | Filter | Click - Google (account) | Select - System Group: My Contacts

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.