Derecelendirilmemiş uygulamalarımın bir listesini nasıl görebilirim?


16

Kullandığım uygulamalar hakkında geri bildirim sağlamak benim için önemli.
Ancak, hangi uygulamaları zaten derecelendirdiğimi hatırlamıyorum ve henüz derecelendirmediğim uygulamaları bulmak için uygulamalarımı tek tek kontrol ediyorum.

Derecelendirilmemiş uygulamalarımın bir listesini görmenin bir yolu var mı?

ICS'li bir Galaxy S2'm var, ancak bu sorunun tüm Android cihazlarla ilgili olduğunu düşünüyorum.


Bu, cihaz başına tüm uygulamaların bir listesini verecektir, ancak derecelendirme bilgisi vermeyecektir: play.google.com/apps
Bryan Denny

Yanıtlar:


3

Şu anda bu listeyi alamıyorsunuz.

Geçici olarak şunları yapmak isteyebilirsiniz:

  • Cihazınızdaki Google Play Ayarları menüsünde Uygulamaları Otomatik Güncelle özelliğini devre dışı bırakın .

  • Bildirimler onay kutusunu etkinleştirin .

  • Bir güncelleme bildirimi gördüğünüzde her uygulamanın ne zaman manuel olarak güncelleneceğini seçin. Dikey moddaysanız, mevcut incelemeniz veya inceleme eksikliğiniz uygulama sayfasında 1 inç aşağıdadır.

  • İki hafta sonra, süper düzenli olarak güncellenen geliştiricileri incelediniz. Dayanabildiğiniz sürece bunu devam ettirin ve hareketsiz olmayan tüm geliştiriciler gözden geçirilir. Ardından ayarlarınızı geri alın.

Her manuel güncelleme, zamanınızın uygulaması başına yaklaşık 30 saniye veya daha az yer kaplar. Ve mükemmel değil. Uygulamaları Otomatik Güncelle özelliğini yeniden etkinleştirmeye karar vermeden önce hiç güncelleme yapmayan uygulamalar olacaktır .

Sürekli Manuel güncelleme modunda kalıyorum ve yüklediğim herhangi bir uygulama hakkında hiçbir zaman geri bildirimde bulunamadım.


2

Ofisinizde / düzenleyicinizde tüm uygulamalarınızın bir listesini oluşturun, ardından uygulamalarınızı derecelendirirken listeye geri dönün ve derecelendirilmiş olarak işaretleyin. Sizin için otomatik olarak hesaplanmadığını biliyorum, bu yüzden süper uygun değil ama hey, tek tek aramaktan daha iyi olmalı. :-)


Evet, tek tek aramaktan daha iyi, ama yine de yeterince iyi değil. Daha iyi bir çözüm olana kadar, ben de yapmamayı tercih ederim.
Joe
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.