Neden indirdiğimde Galaxy S3'üm neden ses çıkarıyor?


29

Bazen, Samsung Galaxy S3'ümü nispeten sıkıca indirdiğimde, 'BONG' ve 'CLANK' arasında yarı yarıya kadar bir ses çıkarıyor. Olduğunda hemen tekrar açıp, tekrar olmasını sağlamak için tekrar koyabilirim. Bunu istediğim kadar tekrar edebilirim. Topla, indir, BONG / CLANK, tekrarla.

Ekranda mesaj yok, sadece gürültü var. Bunu neden yapıyor? Durdurulabilir mi?

Teşekkürler


Dizüstü bilgisayarım tıkandığında ve kafam sabit diskten geri çekildiğinde beni nasıl uyardığı gibi gözüküyor ... ama SGS açık bir şekilde flash belleğe sahip, bu yüzden mantıklı olmaz: P
Matthew

Benzer, ama tamamen aynı değil. Dizüstü bilgisayarınızı bir yandan diğer yana sallarsanız sizi uyaracağını düşünürüm, ama telefonum düz düştüğümde sadece BONK / CLANG'lar yapar, bu yüzden sanırım daha yumuşak olmamı söylemiyor.
Jez

Yanıtlar:


37

Ben anladım. Sırala. Telefonumu alışılmış bir şekilde NFC çipli kredi kartımı içeren cüzdanımın üzerine koydum. Bir NFC yongası bulduğunda telefonun aslında bu sesi çıkardığı ortaya çıktı. Kredi kartımı telefonun arkasına doğru itirsem aynı şey olur.

Yine de gerçekten ne anlama geldiğinden emin değilim.


5
+1 - Ben de aynısını yaptım. Mine, kredi kartlarımdan birinde RFID / NFC çipine yanıt veriyordu. Yaptığı gürültü “Bir NFC yongasının yakın olduğunu biliyorum ama bilgi üzerinde hareket edemiyorum” diyor; telefonunuz kartınızda depolanan şifreli verileri okuyamıyor. Eğer bana sorarsan oldukça havalı!
Bay Buster,

Örneğin, web sayfası açmak veya bir Bluetooth araç kitine bağlanmak gibi telefonunuzun otomatik olarak çalışabileceği veriler içeren NFC kartları ve etiketleri vardır. Bu tür etiketlerin örnekleri Sony'nin Xperia SmartTags ve Samsung TecTiles'idir .
NFC adamı

4
Teşekkür ederim! Telefonumu duvara fırlatmaya çok yakındım.
Mike

Teşekkürler! Ayrıca bu alışkanlığım var ve bu kablolu ses bir süredir hata veriyor. Sonunda bugün rahatladım.
Pengfei

Benim için Yeni Delhi Metro Demiryolu akıllı kart oldu
Vinay Wadhwa
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.