Fabrika ayarlarına sıfırlamadan ana Google hesabının android cihazla bağlantısı nasıl kaldırılır


12

HTC Hero telefonumu kurarken, kurulumda Gmail hesabımı girdim. Ama şimdi kaldırmak istiyorum (başka bir hesapla değiştirmek istemiyorum). Nasıl yaparım ?

Google'da çok şey aradım ve her yerde fabrika ayarlarına sıfırlama yapmam gerektiğini buldum, ancak bu benim tercih ettiğim seçenek değil.

Başka bir yol varsa, lütfen bana bildirin.


Fabrika ayarlarına sıfırlama o kadar da kötü değil. Geçenlerde bir tane yaptım.
ale

@AlEverett: Fabrika ayarlarına sıfırlama verilerinizi siler ve eğer yedekleme yapmanın bir yolu yoksa, buna "iyi bir şey" demezdim.
o0 '.

Tabii ki öyle. Buluta yedekleme yapmıyor musunuz?
ale

Bunu deneyebilirsiniz: support.google.com/mail/answer/4570255 . Android telefonunuzla ilişkili hesapları değiştirme adımlarını açıklar. Umarım yardımcı olur.
VMars

Yanıtlar:


8

Tam olarak 'sil' ile ne demek istiyorsun? Ne olursa olsun, telefonunuzun bir Google hesabına bağlı olması gerekir (bildiğim kadarıyla). Telefonunuzun bağlı olduğu "ana" Google hesabını değiştirmek isterseniz, fabrika ayarlarına sıfırlama yöntemidir. Birkaç kez kendim yapmak zorunda kaldım.

Yalnızca Gmail bildirimlerini almayı durdurmak istiyorsanız, Ayarlar> Hesaplar'a gidin ve artık Gmail ile senkronize edilmesini istemediğiniz hesap için "senkronizasyon" seçeneğinin işaretini kaldırın.


5
Evet, fabrika ayarlarına sıfırlama, telefonunuza bağlı ana Google hesabından kurtulmanın tek yoludur.
Bryan Denny

5
Android cihazların bir Google Hesabı ile bağlanması gerekmez.
Android Quesito

@ user931 - "Android cihazların bir Google Hesabına bağlanması gerekmez" Yalnızca telefon olarak kullanmak istiyorsanız ve herhangi bir uygulama indirmeyecekseniz, muhtemelen haklısınız demektir. Ancak, Google-Play'e gidebilmek istiyorsanız, bir Google hesabına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.
Kevin Fegan

4

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan bunu yapmanın yolları vardır. Ancak, telefona bağlı olarak, bir Google hesabına bağlanmadan çalışmayabilir. Kahramandan şu ya da bu şekilde emin değilim. Buraya bakın .

Başka bir seçenek de sadece sahte bir Google hesabı oluşturabilmeniz ve daha sonra hiç kullanmamanızdır.


3

Kolay! Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Gerekmiyor .. Ayarlar> Hesaplar ve Senkronizasyon'a gidin> Sonra silmek istediğiniz google hesabını tıklayın (bu, ana hesap için de geçerlidir)> ardından MENÜ ekran tuşuna basın> ardından Hesabı Sil'e basın

Bu kadar!


Mükemmel çalışıyor. MENU düğmesi sağ üst köşedeki küçük üç kare noktalı simgedir.
bgmCoder

1

Sadece Erazzer kullanın (kök gerektirir).

Android programınızdaki ana Google hesabını varsayılan tercihlere sıfırlamadan değiştirmek istiyorsanız bu program çok yararlı olacaktır. Bazı özellikler:

  • Android 2.x'te desteklenir
  • Google hesaplarını silme (2 yöntem)
  • hesap yedekleme / geri yükleme
  • hızlı yeniden başlatma / kapatma
  • hızlı işlemler için widget

Uyarı! Fonksiyon "kurtarma modunda yeniden başlat" bazı cihazlardaki tüm verileri silebilir , varsayılan olarak devre dışıdır. Gereksiz olarak veya ne olduğunu bilmiyorsanız kullanmayın.


0

Telefonumu başka bir aile üyesine ilettiğimde, Google hesabımdan başka bir Google hesabına geçmeye çalıştım. Şimdiye kadar, mevcut Google hesabını kaldırmak ve ardından farklı Google hesabı ayarlamak dışında hiçbirini bilmiyorum. Google hesabını kaldırdığınızda, telefondaki her şeyin (tüm uygulama dahil) kaybolacağını ve telefonun fabrika orijinal durumuna sıfırlandığını lütfen unutmayın. Ayrıca, Android'inize başka bir hesap da ekleyebileceğinizi lütfen unutmayın. Bu, telefonunuzun birden çok hesabı olacağı anlamına gelir, ancak Android her zaman varsayılan olarak girdiğiniz ilk hesabı kullanır.

Google hesabını kaldırmak için: - ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet - sol tıklama - Filtre - filtre seçeneğini seç - "Tümü" seçeneğini seç hesap bilgisi. Yeniden Başlatma.

Başka bir Samsung Galaxy 3 i8700'de Google hesabını sıfırlamak için tek ihtiyacım: - ayarlar - Gizlilik - "Kişisel Veriler" - Fabrika Verilerine Sıfırlama - telefondaki tüm verileri siler. Mevcut Google hesabını kaldıracaksınız. Ardından, başka bir Google hesabını tekrar girin: - ayarlar - Hesaplar ve Senkronizasyon - "Hesap Ekle"


0

Dizüstü bilgisayarınızı kullanarak Google hesabınızın şifresini değiştirmeniz yeterlidir ve daha sonra Android'iniz yeni ayrıntılara ihtiyaç duyduğunu bağırır ve farklı bir hesap girmenize izin verir


2
Kullanıcı adı için de çığlık atacağından emin misiniz?
12:04
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.