Google Play'i Uygulama Yorumlarını birkaç dilde görecek şekilde yapılandırabilir miyim?


28

Varsayılan olarak Google Play, değerlendirmeleri yalnızca ana dilimde (ingilizce değil) görüntüleyecek şekilde yapılandırılmıştır. Ancak, diğer dillerde, özellikle ingilizce ve birçok değerlendirme var ve onları da görmek istiyorum. Geçici bir çözüm olarak dili ingilizce olarak değiştirebilirim, ancak mükemmel bir çözüm değil. Yorumları hem ana dilimde hem de ingilizce olarak görebilir miyim?


1
Google’ın Google Play Store uygulamasına böyle bir seçenek eklemesinin ne kadar kolay olacağını bir düşünün.
cdlvcdlv

Yanıtlar:


10

Normal Playstore uygulaması AFAIK ile değil. Bir uygulamayı kullanarak bunu yapmak istiyorsanız, Market Comments Reader'a bakmak isteyebilirsiniz . AndroidPIT İnternet tarayıcısının içinden, tüm dillerin yorumlarını aynı anda, yani her bir dili ayrı ayrı seçmeden göstermeyi sağlar.

Güncelleme: hem uygulamanın hem de AndroidPIT site bölümünün şimdiye kadar öldüğünü unutmayın. Etrafta dolaşmak için, UserScript GooglePlaySwitchLang'ımı bir web tarayıcısında (Firefox gibi) Greasemonkey benzeri bir Eklenti aracılığıyla kullanabilirsiniz ( favori tarayıcınızın seçenek listesi için Greasyfor ana sayfasına bakın). Senaryo, şu anda Almanca ve İngilizce dilleri arasında kolayca geçiş yapmak için bağlantılar enjekte eder, ancak istediğiniz bir dil kombinasyonuna kolayca ayarlayabilirsiniz.


6

Bir web tarayıcısı üzerinden Google Play Store'a göz atarsanız &hl=en, URL'nin sonuna ekleyebilir ve İngilizce yorumlar gösterebilir.


Bu sayfa için çalışmıyor: play.google.com/store/apps/… veya bu sayfa: play.google.com/store/apps/…
Firelord

Benim için çalıştım. @ Beşelord belki bu uygulamalar ingilizce değerlendirmeleri yoktu?
Thibault D.

Mükemmel derecede basit ve çalışıyor!
Anahtar-Altı

Benim için &hl=hude çalıştı (Macarca için)
Zhuinden
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.