açıklama özelliği olan herhangi bir pdf okuyucu (açık kaynak)? [kapalı]


10

Ben de açıklama, seçim, metin vurgulamak android için bir pdf okuyucu arıyorum. Herhangi bir açık kaynak seçeneği var mı?

Gibi Foxit Reader ?


2
Neden Foxit'i bırakıyorsun?
Android Quesito

Burada X için bir uygulama var mı gibi önerilerin bulunduğunu lütfen unutmayın ( ayrıntılar için burada hangi konular hakkında soru sorabilirim? ). Sorunuzun daha uygun olduğu yerde, Android Meraklısı soruları olmayan soruları nereye sorabilirim? Konusuna bakmak isteyebilirsiniz. ve Uygulama önerileri nereden istenir? .
beeshyams

Yanıtlar:


3

Android v10.3 için Adobe Reader X artık ek açıklamaları, vurguları ve yorumları destekliyor. Açık kaynak değildir, ancak son kullanıcı için ücretsizdir.

Şu anda faydalı ek açıklama özelliklerine sahip açık kaynaklı bir Android PDF yardımcı programı bulunmamaktadır. Massachusetts Boston Üniversitesi'ndeki bu wiki sayfası, bağlantıları olan http://howto.wikispaces.umb.edu/PDF+Annotation+with+Android ile birkaç açık kaynaklı android PDF görüntüleyicisini listeler.

(İkiden fazla bağlantı içeren bir yanıt gönderemiyorum, özür dilerim.)


1

EzPDF Reader kullanıyorum ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip.

Ama Açık Kaynak ile ne demek istediğini bilmiyorum. Belki ÜCRETSİZ? Evetse, ezPDF Reader ücretli ve biraz azaltılmış (ancak ücretsiz değil) bir lite sürümüne sahiptir.


3
Eğer ücretsiz olarak ezPDF Reader Lite demek, o zaman yanlış olabilir. Pro sürümünün maliyetinin% 50'sine rağmen yine de fiyatlı bir uygulama.
Narayanan

@Narayanan Sadece kontrol ettim; haklısın. Lite ücretli bir uygulama. Daha önce hiç ücretsiz miydi? [Pro'yu da satın
aldım

Android için bir ezPDF Reader API'sı var, bu da yılda yaklaşık 16 bin dolara mal olacak.
Salman Khakwani

@geffchang: "Açık Kaynak ile ne demek istediğini bilmiyorum." Bakınız, örneğin, buraya . Bu çevirinin iyi olup olmadığından emin değilim, ancak, FWIW, "açık kaynak yazılım" -> google translate -> "開源 軟件"
TomRoche

0

Bir açık kaynak pdf editörü bilmiyorum (ve birçok özelliği olan birini bulabileceğinizi bilmiyorum), ancak Xodo büyük bir ücretsiz (ama açık kaynak değil) pdf editörüdür. Hatta ezPDF'den daha çok hoşuma gidiyor. Bir süre önce (2016/2017), birçok pdf uygulamasını aradım ve xodo bence en iyisiydi .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.