Kilit ekranımda nasıl rastgele bir görüntü alabilirim?


19

Kilit ekranım için rastgele bir görüntü ayarlamak için basit bir çözüm önerebilir misiniz?

Stok Samsung başlatıcısı, stok ICS rom var ve herhangi bir özel başlatıcı yüklemek istemiyorum. Sadece birkaç saatte bir görüntüyü değiştirmek için bir uygulama arıyorum.


5
Yakın Oylama neden emin değilim. Bu bana makul ve konuyla ilgili bir soru gibi geliyor.
ale

Google Play'de çok sayıda arka plan değiştirici var. Kilit ekranı görüntüsünü de değiştirmiyorlar mı?
Kristopher

Yanıtlar:


1

Yeni görüntüleri periyodik olarak indiren canlı bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Bu çok sayıda yerleşik görüntü sitelerine sahiptir (national geographic, nasa, ... gibi):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dngames.picofday

Normal bir duvar kağıdı gibi görünüyor ve pil dostu. Gördüğüm tek sorun, yerleşik kaynakların çoğunun birkaç saatte bir değil, günde bir kez güncellenmesi, ancak kendi görüntü kaynağınızı tanımlayabilmenizdir.

Benzer çözümleri aramayı da deneyebilirsiniz. Ben livewallpaper yolu en iyi çünkü kilit ekranları ile çok daha az sorunları var düşünüyorum (sadece kilit duvar kağıdı olarak canlı duvar kağıdı seçin ve normal arka plan bozulmadan bırakmalısınız.


SD karttan görüntü kullanmayı tercih ediyorum.
Hubidubi

1
Duvar kağıdını değiştirmek istemediğinden bahsetmediğinden bahsetmiyorum bile; sadece kilit ekranı. Google Play'deki mevcut uygulamalarla ve ek gereksinimleri yorum bölümlerinde biberle mümkün değil.
Kristopher

1
Her iki Samsung telefonumda da walpaper'ı değiştirmek 3 seçenekli bir menü getiriyor: "ev", "kilit" ve "ev ve kilit". Kilit ekranı duvar kağıdını yalnızca resimleri değiştiren ve ev duvar kağıdında istediğiniz her şeye sahip olan livewallpaper olarak değiştirebilirsiniz.
Mihic

0

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.wallpaperChanger

Google Play'den:

Duvar kağıdınızı tek bir tıklamayla veya her X dakikada bir otomatik olarak değiştirin! Bu uygulama hızlı bir widget tek bir tıklama ile duvar kağıdı değiştirmek için izin verir! Ayrıca, duvar kağıdınızı önceden tanımlanmış bir zamanda otomatik olarak değiştirmek için bir zamanlayıcıyı etkinleştirebilirsiniz. Görüntüler, Android Galeri uygulaması veya FileExpert gibi bir dosya yöneticisi kullanılarak döndürme listesine kolayca eklenebilir. Bu uygulama pil ömrü ve performans için optimize edilmiştir, bu yüzden widget'ı tıkladıktan sonra duvar kağıdını değiştirmek birkaç saniye sürebilir! Özellikleri:

  • Android galerisi ve diğer dosya yöneticileri aracılığıyla kolayca resim ve hatta klasör ekleyin
  • duvar kağıdını bir zamanlayıcı ile, her kilit ekranının kilidinde veya özelleştirilebilir bir widget ile değiştirin
  • 3 widget: dönüş listesindeki bir sonraki duvar kağıdına geçin, görmek istediğiniz duvar kağıdını seçin veya tek tıklamayla albümü değiştirin
  • sıralı döndürme veya rastgele duvar kağıdı
  • çok düşük bellek ve pil tüketimi: çalışan herhangi bir arka plan hizmetine ihtiyaç duymaz ve canlı duvar kağıdı uygulanmaz
  • reklamsız

Tanımlama, bunun bir duvar kağıdı değiştirici olduğunu açıkça açıklar. Kilit ekranı kullanılmaz.
Hubidubi

Hem OG Droid'im hem de GNex'im üzerinde çalışıyor. Lütfen bir deneyin ve telefonunuz için bir şekilde işe yaramazsa bize bildirin ...
Kristopher

Belki kilit ekranı için normal duvar kağıdını değiştirmek istememe rağmen çalışır. Kindle Fire'da olduğu gibi.
Hubidubi

Diğer tek yol, bir şey veya kök programlamak ve istediğinizi destekleyen bir ROM almaktır. Neden aşağı oy? Ben aslında cevap sizin gerçek soru .
Kristopher
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.