Android telefon kullanırken bir Apple telefondan toplu metinlerle nasıl başa çıkabilirim?


10

Bazen bir iPhone kullanan arkadaşlarımdan biri büyük bir metin gönderecek ve önümüzdeki birkaç gün içinde, gönderdikleri diğer tüm numaralardan, çoğu telefonumda tanımlanmayan ve bazılarından beri metinlerle spam alıyorum. Birbirlerine cevap verirken hiçbiri bir anlam ifade etmiyor. İnanılmaz derecede sinir bozucu. Muhtemelen iPhone'lar, Apple'ın kendi kullanıcılarını, yalnızca Android kullanıcılarını rahatsız etmek istemeyeceği için toplu metinleri algılayabilen ve düzgün bir şekilde sipariş edebilen bir şeye sahiptir. Kitlesel metnin sonunda daha anlamlı olmasını sağlamak için yapabileceğim bir şey var mı?


Nihai hedefiniz nedir, e-postaları organize edin? belirli bir konuma taşımak için? boşver onları? çöp kutusuna atmak? Üzgünüm ama "sonumda daha anlamlı olmama " : /
Zuul

1
@Zuul - E-posta değil, metin mesajları. Görünüşe göre Apple kısa bir süre önce bir grup insana mesaj gönderebileceğiniz bazı toplu metin şeyleri ekledi ve hepsi de yanıtlarıyla birlikte tek bir konuşmada görünüyor. Ayrıca, herhangi biri yanıt verdiğinde, orijinal mesajın gönderildiği herkese gider. En azından tahmin ediyorum ki böyle çalışıyor. Bir android telefonda olduğum için, tüm bu mesajlar bir araya getirilmiyor, bunun yerine her kişi kendi konuşmasında, bu yüzden mesajlar zaman damgalarını kontrol eden konuşmalar arasında geçiş yapmanın bir anlamı yok.
SaintWacko

Metin mesajlarınızı okumak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Ve btw, arkadaşlarının hangi uygulamayı kullandığını biliyor musun?
Zuul

Sadece varsayılan Android Mesajlaşma uygulamasını kullanıyorum. Ve eminim ki varsayılan iOS Mesajlaşma uygulamasını kullanıyorlar. Toplu metin şey iOS'un bir parçasıdır.
SaintWacko

1
@JaredBurrows HTC, SMS uygulamasını desteklemek için değiştirmiş olacak :)
Liam W

Yanıtlar:


2

Jelly Bean yükseltmesi (4.2) grup mesajlaşma desteği ekler. Yani, iki çözüm:

  • telefonunuzu Jelly Bean 4.2 sürümüne yükseltin.

  • işleyen bir üçüncü taraf uygulaması yükleyin: Bu , iyi sayıda iyi yorum var gibi görünüyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.