Samsung Galaxy S3'te Google / Google + bildirimlerini kapatabilir miyim?


9

Yerel e-posta istemcisinden bildirimleri kapatabileceğinizi biliyorum , ancak Gmail, Google+ ve diğer Google uygulamaları için bunları kapatmanın bir yolu var mı? Telefonumda Google hesabımı ayarladım, bu da kullanışlı, ancak Google bildirimlerini özellikle kapatamıyorsam senkronize etmem gerekecek, çünkü durduğunda tüm bildirimleri susturmam ve önemli olanları kaçırmam gerekiyor kısa mesajlar alabilir veya G + yorumları ve NYT e-postalarıyla saat 4'te uyanabilirsiniz.


Hangi Android Sürümünü kullanıyorsunuz? 4.1'den (Jelly Bean) başlayarak bu genellikle mümkün olmalıdır.
Izzy

4.0.4. ABD'deyim, bu yüzden Ekim ayına kadar Jelly Bean'i güncelleyemeyeceğim (ya da okudum). O zamana kadar bir fikrin var mı?
user460847

1
Şimdiye kadar değil, üzgünüm (hala 2.3.x'deyim). Ama diğerleri sahip olabilir, bu yüzden umut vermeyin;) Artık Android sürümünüz de açıktır, insanlar sizin için çalışan çözümlerle gelebilir (sadece JB'ye başvuranlar yerine).
Izzy

1
Bunları ilgili uygulamanın ayarlarında devre dışı bırakmayı denediniz mi?
RR

S3'te günün belirli saatlerinde bildirimleri, zil seslerini vb. Seçerek devre dışı bırakmanıza izin veren Engelleme Modu adı verilen bir şey vardır. E-postaların ne zaman geleceğini asla kontrol edemezsiniz.

Yanıtlar:


12
  1. Google + 'ya ilişkin bildirimleri kapatmak için Google+ uygulamasını açın, Menü-> Ayarlar -> [Hesap adınız] -> Bildirimler'e basın, ardından sağ üstteki AÇIK / KAPALI düğmesine basın . Son sürümlerde, bildirim ayarları hesap başına yapılır.

  2. Gmail / Google Apps Mail bildirimlerini kapatmak için Gmail uygulamasını açın, Menü-> Ayarlar'a basın , bildirimlerini devre dışı bırakmak istediğiniz hesabı seçin, şu onay kutusunun işaretini kaldırın: E-posta bildirimleri

  3. Google Talk bildirimlerini kapatmak için Google Talk uygulamasını açın, Menü-> Ayarlar'a basın , bildirimlerini devre dışı bırakmak istediğiniz hesabı seçin, Sohbet bildirimlerine basın ve kapalı seçeneğini belirleyin ve Görüntülü sohbet bildirimleri için de aynısını yapın

  4. Google Voice bildirimlerini kapatmak için Google Voice uygulamasını açın, Menü-> Ayarlar-> Senkronizasyon ve bildirimler öğelerine basın ve metin ve sesli mesaj bildirimi kutularının işaretini kaldırın.

NOT: Bu Android 4.0+ sürümüne dayanmaktadır, bu uygulamalardan bazıları (özellikle Google Talk) ICS öncesi farklı işlevler gösterebilir.


1

Aslında, Jelly Bean (4.1.1) 'de Gmail > Settings > **username@gmail.com** > Notifications.


0

Jelly Bean üzerindeyseniz ve köklendirildiyseniz, tüm uygulamalar için bildirimleri tek bir yerden yönetmek için oluşturduğum bir uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bildirimler Kapalı , tüm uygulamalar için bildirimleri kapatmanıza olanak tanır. Ayrıca, yüklendikleri anda yeni uygulamalar için bildirimleri otomatik olarak devre dışı bırakabilir.

Bir sonraki versiyonda profiller, tasker entegrasyonu ve profiller arasında geçiş için bir widget desteği olacak.

resim açıklamasını buraya girin


0

Sadece 4.3'e yükseltti ve benim için bu ayar "Hangouts" uygulamasındaydı.


Android Meraklılarına hoş geldiniz. Bu ayarı tam olarak nerede bulduğunuzu anlatabilir misiniz?
THelper

0

S3'ümde menüye gittim; ayarlar; uygulama Yöneticisi; ardından Google + 'ya kaydırın ve açmak için hafifçe vurun; ardından bildirim gönder seçeneğinin işaretini kaldırın.


0

Android kitkat'te: Hangout uygulamasına uzun süre tıklayın (örneğin) ve uygulama bilgisine sürükleyin. "Bildirimi göster" seçeneğinin işaretini kaldırın. Her google uygulaması için yapın.

(Ayrıca kullanmıyorsanız da kapatabilirsiniz. Uygulamayı tekrar etkinleştirmek için: ana ekrana gidin, menü (alt) tuşuna basın / uygulamayı yönet'i seçin / sekmeye git: kapat)


-2

Google Play Store uygulamasını başlatın ve menüye ve ardından ayarlara basın.
Ardından Google Admob reklamlarına gidin ve işaretini kaldırın.


I have just laughed .. :)
Android Quesito
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.