Uygulama içi Android satın alma sorunu: Bu öğeye zaten sahipsiniz


9

Oyunu Google Play Store'dan satın almakla ilgileniyorum, ancak oyun menüsündeki satın al düğmesini kullanarak satın almaya çalıştığımda beni Play store'a götürüyor ve orada bir mesaj alıyorum "You already own this item", ancak mesaj kutusundaki ayrıntılar düğmesini tıkladığımda Play Store uygulaması çöküyor.

Şimdi buna sahip olup olmadığımı bile bilmiyorum. Eğer ona sahipsem, neden bu tam sürümü almadım ve eğer sahip değilsem, onu nasıl satın alabilirim?


1
Hangi uygulamada bu sorun var? Bazı uygulamalar ilk başlangıçta kendi işlemlerini geri yükler (ve yeniden satın almayı desteklemez. Bir süre önce langırt arcade'nin daha önceki bir sürümü ile bunu yaptım). Uygulama için bir hata raporu dosyalayın veya uygulama verilerini temizleyin ve çalışan bir internet bağlantısıyla yeniden başlatın (devre dışı bırakılmışsa droidwall'u bırakın).
ce4

2
Bazen bu işlem tamamlanırken bir hata olduğunda olur. Aşağıdakileri yapabilir misiniz: Ayarlar-> Uygulamalar-> Tümü>> Google Play Store Verileri temizle ve Önbelleği temizle'ye basın , ardından sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin?
Raghd Hamzeh

1
Yanıtlarınız için teşekkür ederiz Oyun "Yükseliş" dir, önbelleği temizlemeye ve Uygulamalar verilerini (Play Sore and the Game) temizlemeye çalıştım ama sorun çözülmedi. Hala aynı iletişim kutusunu alıyorum "Yani zaten bu öğeye sahipsiniz", ayrıntıyı tıklayarak "Play Store Beklenmedik Bir Şekilde Durduruldu" iletisinden sonra play store uygulamasını çöküyor.
Muhammed Naveed Khan

3
Tamam, Bu bilinen bir sorundur ve sorunu support.google.com/googleplay/bin/… [# 702829] adresinde bulabilirsiniz. Hatalı alma hatası: "Bu öğeye zaten sahipsiniz" Google Teknik ekibi bunun üzerinde çalışıyor ve umarım bu Sorun çözülecek.
Muhammed Naveed Han

2
Hmm konuların bağlantısı çalışmıyor. Çalışan bir bağlantınız varsa, kendi sorunuzun cevabı olarak göndermekten çekinmeyin.
Akış

Yanıtlar:


1

Yorumlardan toplandı:

Bu, Google Play ile ilgili bilinen bir sorundu , bu arada çözüldü ( bu Google destek sayfasında daha fazla bilgi edinin , "düzeltildi / çözüldü" öğesini açın ve burada [#8849329] Falsely received error: "You already own this item"daha fazla ayrıntıyla birlikte görüyorsunuz ).

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.