Pili olabildiğince hızlı bitirmek


16

Bir deneme yapıyorum ve Droid Incredible'ın pilini olabildiğince çabuk bitirmem gerekiyor. Hangi uygulamalar bilinen batarya domuzlarıdır? Kızgın Kuşları çoktan yedim, böylece şu an için liste dışı.Ekranı açık, tam parlaklıkta tutun ve cihazı mümkün olduğunca uyanık tutun.
ksoo

Yanıtlar:


15

GPS'inizi etkinleştirin ve gitmediğiniz bir yere navigasyon cihazını kullanın. Ardından telefonunuzda maksimum parlaklıkta bir film izleyin.

Bu işi halledecek.


2
Ben youtube izlerken, pandora akışı, el feneri tam güç bırakarak ve kızgın kuşlar oynarken yara.
knpwrs

@npsken: küçültüldüğünüzde youtube otomatik olarak durmuyor mu?
Louis Rhys

İnanıyorum. Sadece açık tuttum.
knpwrs

5

Wifi tethering (bu harika bir pil tüketimidir), GPS, bluetoth ve wifi'yi aynı anda etkinleştirirken, tam parlaklıkta bir film izleyin, büyük bir dosya indirin.


2

Bazı temel programlama biliyorsanız, sadece rastgele hesaplamalar yapan bir uygulama yazabilirsiniz (örneğin, primerler, faktöriyeller veya hatta katlanan proteinleri hesaplama), CPU kilidi isteyin, ekranın kapanmasını önleyin, GPS, Bluetooth, Wifi, dönüş yapın vibratörlerde, video kaydetme vb.


1

Sadece The Elements oynayın. Çok cpu yoğun bir oyun. Simülasyonu çok yavaşlatmak için çok fazla şey eklerseniz, cpu'yu tam olarak kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Bu arada sürekli GPS kullanmak için GPS düzeltme kullanabilirsiniz. Ve Bluetooth'unuzu açık bırakabilirsiniz. Tüm bunlar aynı zamanda (özellikle SGS2 ve Cyanogenmod ile), telefonunuzun şarj edebileceğinden daha fazla güç kullanarak sonuçlanabilir.


1
  • Harici HDD, soğutma fanı gibi Motorlu bir USB cihazı bağlayın (USB OTG kablosu kullanarak USB bağlantı noktasına.)
  • HD videoları tam parlaklık ve sesle oynatın (harici HDD'den)
  • GPS, Wifi, 3G, bluetooth'u açın ve arama yapın
  • sınırsız vibratör
  • Bir virüs kontrolü yapın
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.