YouTube'u yalnızca Kablosuz ile sınırlayın


9

Kızım, YouTube'da arkadaşlarıyla video paylaşmayı seviyor. Sonuç olarak, aylık 2GB veri tahsisini birden çok kez uçurdu.

Onu 3G ve Wi-Fi arasındaki fark konusunda eğitmişken ve akıllı bir çocukken, YouTube uygulamasını sadece Wi-Fi'deyken akışa izin verecek şekilde sınırlayabilirsem daha kolay olurdu.

Uygulama ayarlarına baktım ama garip bir konumda olmadığı sürece böyle bir ayar yok. YouTube akışına yalnızca kablosuz ağda izin verilmesini nasıl önleyebilirim?

(Önemli olursa: Droid Incredible 2, Gingerbread)

Yanıtlar:


9

Bu amaçla herhangi bir YouTube seçeneği bilmiyorum, ancak diğer uygulamaları sınırlamak için bir uygulamayı kullanmaya açıksanız , Onavo Count | Uygulamayı yalnızca Kablosuz ağ ile sınırlama seçeneği bulunan Verileri İzleme :

Mobil faturanızda tasarruf edin - yüksek maliyetli ücretlerden kaçının! Onavo Count 3G veri planınızın kontrolünü size verir. Kolay kurulum, üç yeni widget, uyarlanmış uyarılar ve otomatik engelleme araçları sizi şişirilmiş veri faturalarından koruyacaktır.

Eylül 2016 Güncellemesi :
Görünüşe göre Onavo Count, Nexus 6P gibi cihazlar da dahil olmak üzere bazı modern Android cihazlarla uyumlu değil. Onavo, bazı harika VPN özelliklerine ek olarak yukarıdaki işlevselliğe sahip yeni bir "Protect Free VPN + Data Manager" özelliğine sahiptir.

Onavo Yalnızca Kablosuz ile Sınırlandır


Bu uygulamayı yükledim ve uygulamalar listesinde YouTube'u göremiyorum ('ayrıntılarda'). Yanlış bir şey mi yapıyorum? Listede görünmesi için en azından bazı verileri kullandığından emin olmak için uygulamayı başlattım.
Joeytje50

3

dur! Mobile Security , birden fazla koruma katmanına ek olarak, Wi-Fi / veri / dolaşım erişiminin değiştirilmesiyle her uygulamanın ayrı ayrı kontrol edilmesini sağlayan bir güvenlik duvarı modülüne sahiptir.

Onavo da belirtildiği gibi harika çalışıyor ancak Avast'ın sahip olduğu diğer özelliklere sahip değil.


Avast güvenlik duvarını yalnızca androidinizde root erişiminiz varsa kullanabilirsiniz
Pepijn

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.