Standart android sms uygulamasında ifadeleri değiştirmek için herhangi bir yolu var mı?


28

Yeşil robot ifadeleri inanılmaz derecede sinir bozucu, IMO.

Aynı zamanda farklı ifadelere sahip diğer SMS uygulamalarının önerilerine de açığım, ancak baktıklarımdan bazıları standart SMS uygulamalarını, ifadelerini ve hepsini kapsıyor gibi görünüyor.

Yanıtlar:


11

Yapabildiklerime göre - Hayır, stok Mesajlaşma uygulamasındaki yerleşik ayarlarla mümkün değildir.

Ancak SMS'i al, tüm gülen yüz simgelerini devre dışı bırakabilir, böylece tek gördüğünüz gerçek metindir - noktalama işaretleri Bunu daha önce yapmak için MENU> SETTINGS> ÖZEL TARZ> BUBBLE SETTINGS tuşuna basın.

DISABLE SMILEY'leri görene kadar, altta gösterilen seçeneklerin arasında (ok bulunan bir sekmede bulunur) ilerleyin. Bunu tıklayın ve istendiğinde ayarlarınızı KAYDETİN.


3

Telefonunuzu yönlendirmeye istekli iseniz, bunu değiştirmek mümkündür. Sen mms apk içine gidebilir ve Smileys PNG dosyalarını istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Sonra apk tekrar derleyin, telefonunuza itin ve yeniden başlatın. Siyanojen mod veya tema sistemi kullanan başka bir tema kullanıyorsanız, bu değişiklik de mümkündür.2

Bunu standart olarak kız arkadaşımın telefonunda bulmam gerekiyordu, çünkü standart Android suratlarından da hoşlanmıyordu.

Handcent kurduktan sonra, "Ayarlar" -> "Uygulama ayarları" -> "Suratlar ve emoji ayarları" na gidin ve orada "Suratlar ayarları" altında hangi suratların kullanılacağını seçebilirsiniz.

Bu yüzden "Sistem varsayılanı" ndan "Handcent" e geçin, sonra Android olmayan suratlar elde edersiniz :)


0

Handcent gibi üçüncü taraf yazılımları kurmak veya muhtemelen bazı apk dosyalarını elle değiştirmek veya normal kullanıcılar için başka bir sihir kullanmak gibi görünüyor, bunu yapmanın bir yolu yok. Buna inanamıyorum, Android'in bu suratları etkisiz hale getirme seçeneğinin olmaması tamamen başarısız. Bakışları rahatsız edici olsun veya olmasın :)


0

Galaxy S4'ümde bu can sıkıcı sorun vardı.

- kullanmazsanız, smiley'deki gibi veya üzgün :( bir ifade dönüştürmez veya MMS oluşturmaz.

Mesajlaşma uygulamasındayken (bir dizideki) menüyü kullanır ve "Gülen Ekle" yi tıklarsanız, çeviri çevirileri için metnin bir listesini alırsınız. Sadece tam metin dizilerinin hiçbirini kullanmayın; bu onları tanımaz ve dönüştürmez!

Yol çok basit.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.