Samsung Galaxy S ürün yazılımını yükseltti. Telefonumu çıkarmalı mıyım? Beklemeye devam etmeli miyim?


11

Kies kullanarak Samsung Galaxy S cihazımdaki ürün yazılımımı yükseltmeye çalıştım

Bellenim yükseltmesi sıkışmış görünüyor.

Kies diyor

Ürün yazılımı yükseltiliyor ... Yükseltme işlemi sırasında bir mobil cihazın bilgisayarla bağlantısını kesmeyin İlerleme Çubuğu'nda "Yükseltme sürüyor .." var ve yaklaşık 1/3 oranında istifleniyor

Telefon ekranında, altında İndiriliyor ... ve altta "Hedef kapatmayın !!!" ifadesi bulunan yeşil bir üçgen gösterilir.

Yaklaşık bir saattir böyle.

Ne yapmalıyım?

Telefonumu çıkarmalı mıyım? Beklemeye devam etmeli miyim?

Gerçekten bir tuğla ile bitirmek istemiyorum.


Birisi daha önce cevap vermedikçe 30 dakika içinde fişi çekeceğim.
trampster

1
Kies'in genellikle diğer uygulamaların arkasında açılır pencereler göstereceğini ve onları fark etmenizi beklediğini fark ettim. Bu durumda bunu yapmadığını iki kez kontrol edin.
Niall C.

@Niall Gizli bir açılır pencere
bulamadım

Tamam, üzgünüm yardım edemedim. Tamam iyileşti görmek sevindim.
Niall C.

Bir saat kesinlikle çok uzun oldu, eminim tüm süreç yaklaşık yarım sürdüğümde (ve çoğu zaman Samsung'un sunucularından indirmede harcandı).
GAThrawn

Yanıtlar:


11

Kabloyu çıkardım

Kies, yükseltme başarısız oldu ve benim için kurtarmayı denemek için teklif bir hata mesajı açtı.

Ekrandaki talimatları izleyerek cihazımı kurtarabildim.


1
Talimatlar ne dedi?
Akış

3

Tramster'ın tam deneyimini yaşadım. Ancak neredeyse kadar beklemek yoktu. Toplamda yaklaşık 5 kez denedim. En iyi teorim, kesintili bir USB bağlantısı üzerinden bağlantı kaybı. Bilgisayarımdaki ön USB bağlantı noktasından arka USB bağlantı noktasına geçtim.

Sonunda acil durum sıfırlaması sırasında çöktü. Başım belada olduğunu düşündüm. I Acil durum sıfırlaması yine tamamlandı. Önceki sürüme dönmediğini görmek için şok oldum, ancak bunun yerine güncellemeyi yükledim! bonus.

Başka bir Kies sorunu; uzun dosya uzantıları. Nokta (.) Ve ardından 16 karakterden fazla olan tüm dosyaları kaldırın veya yeniden adlandırın. Bu özellikle içe aktarılan müzik dosyalarında yaygındır. Örneğin, RX-man özelliğine sahip Dr. Dr.'yi kaldırın ve gitmeye hazırsınız.

Bilgisayara USB modunda bağlanın ve rahatsız edici tüm dosyaları bulmak için *. ???????????????? * * için bir arama yapın. Çok fazla dönem buldum. Bu sorun olmayacak çünkü hiçbiri 16 karakterden uzun değil.


1

Aynı sorunla karşılaştım, ancak ikinci denemede başarıyla çözüldüm.

  • USB aygıtları için herhangi bir USB otomatik çalıştırma kısıtlamanız olup olmadığına bakın, PC'ye USB veya herhangi bir optik sürücüye bağlanan tüm harici aygıtlar için otomatik çalıştırma özelliğini devre dışı bırakan USB Güvenlik yazılımı yüklüdür.

  • Cihazınızın bağlantısının kesilmediğinden ve yükseltme işlemi sırasında sistemin tekrar bağlandığından emin olmak için mobil cihazınızın ekran zaman aşımı süresini uzatmayı deneyin (30 dakikaya ayarladım).

İlk yükseltme girişimimde bir hata oluştu, yaklaşık 40 dakika bekledim (firmware indirme Samsung sunucusundan sonra), sonra USB kablosunu çıkardım ve Kies yükseltme işlemini durdurmak isteyip istemediğimi sordu? Evet'i seçtim ve programı kapattım. Bundan sonra cihazımı yeniden başlattım ve boş bir pil gördüm ve cihaz kapandı, USB kablosunu bağladıktan sonra cihazı yeniden başlattım ve şimdi ilerlemenin altında küçük noktalar olan bir Yeşil pil gördüm, aynı anda bana etkinleştirmemi gösteren bir pencere gördüm firmware için acil onarım, adımları izledim ve bu başarılı olmadı, ancak cihazım bu işlemden sonra mükemmel çalışıyordu.

Yukarıda belirtilen ilk 2 adımı izledim ve sonra yükseltme işlemini tekrar çalıştırdım ve ürün yazılımını başarıyla yükseltmek sorunsuz bir süreçti.

Teşekkürler.


1

Windows 7'de aynı sorunla karşılaşmıştım. Daha sonra Windows XP'den bellenimi güncellemeyi denedim ve sorunsuz çalıştı.


0

Sorun yaşıyorsanız veya güncelleme yapmıyorsanız, güncellemeye devam etmeden önce Kies pencerenizin büyütüldüğünden emin olun. Gizli pop-up pencereler gerçekleşir ve aksi halde bunları bulamazsınız. Pencere maksimize edildiğinde pop-up'lar odaklanır ve güncellemeye devam edebilmeniz gerekir.


0

Galaxy S neredeyse kırılmaz, donanım kilitli olanlardan ayrı olarak tuğlanın olduğunu hiç duymadım. Bellenim güncellemeleri benim için sık sık başarısız oldu ve bir daha denediğimde çalıştı. Bu yüzden devam edip fişini çekip tekrar denerdim. En kötü ihtimalle Odin'i kullanmanız gerekecek.


0

Benim için indirme işlemini başlattı ve sonra Kies telefonu tanıyamayacağını ve bağlantısını kestiğini söyledi - ancak telefon (A Galaxy S) hala "indirme, kapatma" ekranındaydı. Pil sıfırlama ile yeniden başlatmak dışında başka bir kurtarma işlemi yoktur. Parmak çarpı işareti ...

En azından önyükleme yaptı.

Dikkate alınması gereken bir şey, bir programın Win 7'ye, hatta Win XP'ye (yukarıdaki poster bu ipucunu verir) olduğu göz önüne alındığında Kies'i uyumluluk modunda çalışmaya zorlamak olacaktır. Bunu bir Win 8.1 teçhizatında deniyorum


-1

Görev yöneticisini açmak ve skype, icloud, last.fm, spotify gibi tüm süreçleri bitirmek zorunda kaldım. bir kez cpu ve bellek kullanılabilir bir miktar vardı, program görev yöneticisi açtığım beş dakika içinde% 69 tamamlandı,% 85 ila% 100 gitti.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.