VPN üzerinden tüm WiFi trafiğini zorla?


14

Tüm (ama rotaya Android'i zorlamak için herhangi bir yolu var mı sadece bir PPTP VPN üzerinden) Kamu WiFi trafik?

Telefonumun temelde üç bağlantı senaryosu var:

  • AT&T'nin HSPA + veya LTE'si. Bununla bir VPN kullanmak istemiyorum.
  • Genel WiFi. Herkese açık WiFi üzerinden bir VPN üzerinden tünellenmemiş hiçbir şey göndermek istemiyorum. Şu anda WiFi'ye yeni bağlandımsa, VPN'ye bağlanana kadar Android'in tüm pent-up WiFi görevlerine anında başlamasını istemiyorum. İdeal olarak, Android'in, VPN bitene kadar şimdi WiFi bağlantılı olduğum bildirimini yayınlamamasını tercih ederim. VPN düşerse, VPN yeniden kurulana kadar trafiğin engellenmesini (veya AT&T üzerinden yönlendirilmesini) istiyorum.
  • Benim ev WiFi. Eğer "WiFi'm" ve "diğer tüm WiFi" leri ayırt etmek imkansızsa VPN'le yaşayabilirim, ama ben de VPN'i tercih etmemeyi tercih ederim.

Bir sorun dışında Tasker'in teorik olarak bu hedeflerin çoğuna ulaşabileceğini biliyorum: AFAIK, hiç kimse ICS ile çalışan bir Tasker VPN eklentisi yazmadı. Göz ardı ettiğim biri var mı?

Bu, ikinci sorun - WiFi'nin bağlandığı ve VPN'nin kurulduğu zaman aralığında sızan trafiği ve WiFi bağlı kalırken VPN bir nedenden ötürü ölürse trafik sızdırıyor. Bu sorunu gidermenin herhangi bir yolu var mı?


Ne yazık ki ödülüm başladığından beri yeni cevap yok. Bu ödülün kimseye verilmeyeceği anlamına geldiğine inanıyorum.
thomasrutter

Yanıtlar:


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.