Ekranımın videolarını kaydetmek mümkün mü?


10

Telefonumda Angry Birds'ün bazı video oturumlarını kaydetmek istediğimi varsayalım.

Kullanabileceğim herhangi bir uygulama var mı? Kök izinlerim var.

Yanıtlar:


8

Sadece oldukça etkileyici olan Screen Cast & Screen Recorder'ın bir incelemesini okudum . Bu, farkında olduğum herhangi bir cihaz çözümü gibi kök gerektirir, ancak 30 FPS'ye kadar iyi kalitede video kaydedebilir. İncelemede çeşitli oyunlardan örnekler var ve herhangi bir nedenden dolayı HD videoya ihtiyacınız olmadığı sürece videolar istediğiniz her şey için yeterince iyi. Uygulamanın ücretsiz bir deneme sürümü olduğundan kesinlikle denemenizi öneririz.


4

Evet, adb, ddms ve DroidEx kullanarak root olmadan bile yapabilirsiniz. Bkz. Http://answers.oreilly.com/topic/951-how-to-capture-video-of-the-screen-on-android/

Temel fikir, ekran görüntüsünü hızlı bir şekilde yakalamak için ddms kullanmak ve daha sonra bu ekran görüntülerini videolara dönüştürmektir.

Bunu henüz denemedim, bu yüzden ne kadar iyi çalıştığını (veya çalışıp çalışmadığını) bilmiyorum.

Bunun neredeyse tamamen cihaz tarafında yapılabileceğinden şüpheliyim; sorun video sıkıştırma olmadan son derece bellek ağır olmasıdır ve gerçek zamanlı video sıkıştırmak bile en son telefonun CPU için bir işkence olacaktır.


Bunun bağlantısı öldü.
Ryan Conrad

1

Airdroid'in "Kayıt Ekranı" seçeneği vardır. Bu premium bir özellik değildir ve root gerektirmez. Öğretici videolar yapmak isterseniz ekranı mikrofonunuz boyunca kaydeder ( uyarı! Hatırladığım kadarıyla bu seçenek varsayılan olarak ayarlanmıştır! ).0

Bu ekran kaydediciyi root olmadan da kullanabilirsiniz . Olabildiğince kolay kayıt yapabilirsiniz.


Bu uygulamanın geliştiricileri daha önce bu siteye spam gönderdiğinden, bu uygulama ile ilişkinizin ne olduğunu açıklayabilir misiniz? Bu, diğer ziyaretçilerin önerilerinizin gerçek olup olmadığını bilmesi için önemlidir.
Dan Hulme
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.