Chrome, kapatıldıktan sonra bile önceki sekmeleri yeniden açar


9

Nexus 7 cihazımda Chrome'u başlatırken önceki sekmeleri yeniden açar. Bunu, Chrome'dan başka bir çalışan uygulamaya geçip Chrome'a ​​geri döndüğümde anlayabiliyorum, ancak uygulamayı kapatırsam ve cihazı yeniden başlattığımda kesinlikle olmaz. Yine de bir nedenden dolayı Chrome baktığım son şeye tekrar bakmak istediğimi varsayıyor. Aksine küstah.

O "özelliği" açıp kapatmak için bir seçenek olacağını düşünürdüm, ama bulamadım.

Daha önce görüntülenen sekmelerin açılmasını devre dışı bırakmak mümkün müdür?


Son sekme senkronizasyonu özelliğiyle çalışmak için bunun gerekli olduğunu düşünüyorum. Örneğin, daha sonra masaüstü tarayıcınızda cihazınızda açmış olduğunuz bir sekmeyi açmak istiyorsanız. Bununla birlikte, varsayılan davranış budur ve bunu değiştirmenin bir yolunu görmedim. Arada sırada tüm eski sekmelerimi girip kapatacağım (neredeyse). Neyse ki, sekme akordeonunu açtıktan sonra onları kapatmak için sadece dokunarak dokunmanız kolaydır.
ale

Amaçlanan bir özelliktir ve kapatılamaz. Neden önceki açık sekmelerinizi geri yüklemek istemiyorsunuz? Bu özellik olmadan yaşayamam.
Leandros

Android'in Chrome'da gerçekten eksik olanın bir Close all tabsve / veya Close tabs to the rightözellik olduğunu tahmin ediyorum .
Akış

Yanıtlar:


3

Chrome tarayıcımın önceki sekmeler olmadan da açılmasını istiyorum. Bu özelliği kapatma seçeneği veya başlangıçta masaüstünde olduğu gibi önceki sekmelerin açılıp açılmayacağını soran bir komut istemi olmalıdır. Göz atmayı bitirdiğimde tarayıcıyı hızlıca kaydırıyorum. Tarayıcıyı tekrar açtığımda bu sekmelerin tekrar açılmasını durdurmak için çıkmadan önce her sekmeyi ayrı ayrı kapatmak istemiyorum.


1

Sign inÖzellik etkinken Chrome tarayıcıyı başlatırken beklenen davranışı açıklıyorsunuz .

İşte aşağıda açıklanmıştır oturumu Chrome tarayıcısı içinden:

  1. Dokunmatik Menu> Settings> your email address> Disconnect Google Account.
  2. Görüntülenen onay iletişim kutusunda öğesine dokunun Disconnect.

Cihazınızı düzenli aralıklarla arka planda senkronize etmek üzere yapılandırdıysanız, yine de e-postalarınızı google hesabınızla senkronize edecek ve güncelleyecek şekilde yapılandırıldığını unutmayın. Bu prosedür sırf tarayıcı açılışında bir önceki oturum durumunu yüklenmesini Chrome tarayıcısını engelleyen tarayıcı içinde imzalanır.


Güvenilir görünüyor, ancak tarayıcımın hesabımla olan bağlantısını kesmek, daha önce açık olan sekmeyi yeniden açma davranışı için hiçbir şey yapmadı.
Ralph Shillington

Ne yapmanız gerektiğinden emin değilim. Belki tarayıcı önbelleğini / çerezlerini temizler misiniz? Ayrıca, belki de extensionbaşka bir şey için kullanabileceğiniz bir oturum durumu yöneticisi olmayı içeren bazı Chrome eklentiniz var.
zero2cx

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.