Fotoğrafları wifi üzerinden bir ağ sürücüsüyle nasıl senkronize edebilirim?


9

Şu anki iş akışım, fotoğraflarımı Droid'ime bağlamak, USB ile takmak ve resimleri senkronize etmektir. Bunu yapabileceğim bir yol biliyorsa, DCIM klasörünü paylaşılan bir ağ sürücüsüyle senkronize etmek için bir komut dosyası çalıştırmak istiyorum.

Bir dosya gezgini uygulamasıyla paylaşıma bağlanabilirim, ancak dosyaları kopyalamak USB'yi takmaktan daha da garip. Teknoloji orada, sadece basit bir tek dokunuşlu çözüm olup olmadığını merak ediyorum.


Bu soruyu , resimleri bir fotoğraf sitesine aktarmanın en kolay yolu hakkında sordum . Sonunda ağ sürücünüzü kullanmak isteyebilirsiniz, ancak değilse PicPush'ı öneririm . Bir kez ayarladıktan sonra, bir resim çekin ve otomatik olarak yüklenir. Sıfır dokunuş. ;)
gary

Yanıtlar:


3

İyi görünüyor. Yorumlar ücretsiz bir sürümden bahsediyor, ancak hiçbir yerde göremiyorum. Denemek için ücretsiz / lite sürümü olup olmadığını bilen var mı? Aksi takdirde ben dalma alıp Market 24 saat para geri güveniyorum sanırım.
GAThrawn

2

Upload 2 NAS bunu yapabilir ve ayrıca lite versiyonu da vardır. Bunu gerçekten kullanmadım ama denemek için listemde.


Zamanlanmış toplu yükleme, ilginç bulma için kullanımları görebilirsiniz.
Kara Marfia

Upload 2 NAS ile oynadım, ancak paylaşılan klasörlere değil, sadece FTP sunucularına yükleyebiliyor gibi görünüyor.
GAThrawn

1

Her zaman rsync için giderdim

telefonunuz köklü değilse, (ücretsiz) rsync4android kullanabilirsiniz https://market.android.com/details?id=eu.kowalczuk.rsync4android

Telefonunuz köklü ise, yukarıdakileri de kullanabilirsiniz, ancak daha ileri şeylere ihtiyacınız varsa, SL4A'dan çağrılan bir cli ssh istemcisi olan BTEP'i (daha iyi Terminal Emulator Pro, ücretsiz değil) birleştiririm (BASH için komut dosyası motoru yararlıdır) ücretsiz olan komut dosyaları)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.