YouTube klibini arka planda / küçültülmüş olarak nasıl oynatılır?


61

Stok YouTube uygulaması (burada 2.1-eclair'de, ancak tüm android sürümleri için geçerlidir) simge durumuna küçültdüğümde, başka bir uygulamaya geçtiğimde veya telefonu kilitlediğimde oynamayı bırakıyor. Ve devam ettiğimde, klibi en baştan indirmeyi tekrar başlat. Arka planda YouTube kliplerini oynatmamın bir yolu var mı? Not, ben sadece çalmaya devam etmek için ses.


1
"2.1" derken youtube uygulaması sürümüne mi yoksa Android sürümüne mi atıfta bulunuyorsun? Youtube'un sadece 2.0.26'da olduğunu sanıyordum.
Matt

Android sürümünü kastediyorum. üzgünüm. youtube uygulaması sürümünü kontrol etmek nasıl?
Louis Rhys

1
Ayarlar> Uygulama Yöneticisi> Uygulamalar> YouTube Size güncel sürümünüzü gösterecektir. Moto Droid'de en son YouTube uygulaması ekran kapalıyken oynatmaya izin veriyor ancak başka bir uygulamaya geçtiğinizde hala duruyor.
Matt

1520 versiyonunu söylüyor
Louis Rhys

Froyo olmadan en son güncellemeyi alabileceğini sanmıyorum.
Matt

Yanıtlar:


7

Tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı yazılım kullanan bir çözüm. Temel fikir şudur: YouTube arka planda klip oynatamasa da, Android için VLC arka planda klipleri oynatabilir, bu nedenle tek yapmamız gereken, klibi en aza indirgeyebileceğimiz VLC'ye yönlendirmek.

Kulağa karmaşık geliyor, ama neyse ki bizim için yapan bir yazılım var.

 1. NewPipe'ı yükleyin (APK'den veya Fossdroid uygulamasından).
 2. VLC Android'i yükleyin .
 3. NewPipe'ı açın ve Ayarlar'da Harici Oynatıcıyı Kullanın onay işareti olduğundan emin olun .
 4. VLC'yi açın ve Tercihler'de arka planda Video oynat'ın onay işareti olduğundan emin olun .
 5. Şimdi, NewPipe'da bir video oynattığınızda, beliren iletişim kutusunda VLC oynatıcıyı seçin. VLC'de oynayacak ve oynatırken başka şeyler de yapabilirsiniz.

Yeni boru için +1! Vlc player'ın Android versiyonunun medyayı masaüstü karşıtı olduğu gibi ağ akışından açmaması utanç verici.
Narayanan

1
Son NewPipe sürümleri, arka plan oynatmak için harici oynatıcı gerektirmez.
janot

Tüm ayarlarda vlc yerine operada başlar.
cipricus

5
 • MX Player'ı İndir
 • MX Player kullanarak YouTube videosunu oynatın.
 • Menü düğmesine (veya 3 nokta simgesine) basın ve ardından Oynat
 • "Arkaplan Oynat" seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun
 • Şimdi, Ana Ekran Düğmesine basıp kilit ekranında dinleyebilirsiniz. Ayrıca, sadece video oynatmak için oynatmak yerine Oynat düğmesini basılı tutan Arka Plan Oynatmayı etkinleştirmek için bir kısayol da vardır.

Güncelleme : Şimdi MX oyuncu youtube videolarını doğrudan narayanan tarafından bahsedildiği gibi oynatmaya izin vermiyor.

Çözüm :

 • UC tarayıcısını indirmeniz gerekir .
 • Şimdi youtube videosunu UC tarayıcısı üzerinden oynatın

( Diğer tarayıcılar youtube uygulamasına yönlendirir ancak kendi yerleşik oynatıcısına sahip olduğundan bu özelliği kullanmaz )

 • Şimdi video oynatıcı üstünde Play With (Oynatılan) seçeneğini seçmeli ve MX oynatıcısını seçmelisiniz. Bu kadar.

Güncelleme # 2:

Sadece Köklüler için : Xposed Modules Installer yükleyebilir ve Youtube Arkaplan Oynat adlı Depoyu kullanabilirsiniz.

Güncelleme # 3:
Deneyin YouTube vanced
İçin olmayan köklü telefonda :

 • YouTube hesabınızla giriş yapmak istiyorsanız MicroG APK uygulamasını yükleyin .
 • İstediğiniz YouTube Vanced APK'sını bulun ve indirin.
 • APK'yi normalde yaptığınız gibi yükleyin.

İçin köklü telefon :

 • Yukarıdaki yüklemelerde bulunan resmi yükleyiciyi indirin
 • Cihazınız için uygun bir apk seçin (CPU-Z gibi bir uygulamayı kullanarak mimarinizi kontrol edin) ve istediğiniz ikincil temayı seçin. (Tüm apkslar beyaz temayı içerir)
 • İndirilen apk / sdcard / İndirilen dosyalara veya yükleme zip içine yerleştirin
 • Tüm YouTube güncellemelerini kaldırın ve Google Play Store'daki otomatik güncellemeyi devre dışı bırakın (youtube uygulamasını tamamen kaldırabiliyorsanız bunu yapın)
 • Yükleyiciyi TWRP'de işaretleyin

Çok iyi bir fikir gibi görünüyor ve benden +1, ağ akış özelliğinden mx oynatıcıları keşfetmemi sağlıyor. Ne yazık ki, birkaç video [URL] denendiğinde ( youtu.be/m3KdpzL3Hkk ) tüm elde ettiğim bir hata can't play this link . YouTube için çalışıyor mu ve eğer öyleyse YouTube'un şartlarını ve koşullarını ihlal edeceğinden şüphem var.
Narayanan

Soruna dikkatinizi çektiğiniz için teşekkür ederiz ... Ben şimdi yanıtı yeni güncelledim:
Şaud

2

TubeMate YouTube Downloader, bir YouTube dosyasından ses veya video indirmenizi ve cihazınıza kaydetmenizi sağlayan harika bir uygulama. Cihazınızdayken, arka planda çalmak için bir medya oynatıcı (DoubleTwist gibi) kullanabilirsiniz. Ancak, YouTube’dan düz arka plan müziği gelince, bu bir no-go: /


2

Şu anda mümkün değil, ancak yakında olması gerekiyor. AndroidPolice'e göre arkaplan sesi YouTube uygulamasının gelecekteki bir sürümünde geliyor.


2

Firefox'u kullanabilir ve masaüstü sitesini talep edebilirsiniz. Sekmeleri değiştirebilir, diğer uygulamaları açabilir veya ekranı kapatabilirsiniz. Ancak, masaüstü site düzeni mobil firefox için uygun değildir. Bu, krom veya varsayılan ("Standart") tarayıcıda çalışmaz ve flash gerektiren videoları (vevo) oynatmaz.


2

YouTube uygulaması yerine, standart tarayıcınızda YouTube'u açın. Ardından, ekranınızı kapattığınızda video duraklamaz veya durmaz. Yine de eve döndüğünüzde duraklar veya en aza indirir.


2

YouTube Vanced'ı da kullanabilirsiniz . YouTube Vanced, YouTube'un kodlanmış bir sürümüdür. Resmi YouTube uygulamasının bir özellik geliştirilmiş sürümüdür, en önemlisi arka plan oynatma (yanı sıra yerleşik reklam, siyah / koyu temalar, vb. Dahil olmak üzere diğer eşit derecede yararlı özellikler) özelliğini de beraberinde getirir .

Resmi olarak minimum (API 17) sürüm 4.2 jellybean'ı destekler ve hem root hem de root olmayan cihazlarda çalışır.

Bu sayfa kurulum talimatlarını içeriyor ve rootlu ve rootlu olmayan cihazlar için indirme linklerine sahip .

Ek olarak google hesabına giriş yapabilmek için (indirme linklerinde bulunan) kurulum MicroG paketini yüklemeniz gerekir (oturum açmak istemiyorsanız gerekli değildir)

(Büyütmek için resme tıklayınız)

IMG:


Bu uygulama ile hiçbir ilişkisi yoktur
xavier_fakerat

1
Gereğince bu XDA iplik , bu burada resmi sitesidir.
Firelord

@Firelord Resmi bağlantılarla güncellendi. Thanks :)
xavier_fakerat

2

Xposed çerçeve ve modül youtube arka plan oynatması ile mümkündür:

 1. Xposed yükleyicisini indir
 2. Bu uygulamadan xposed çerçevesini kurun
 3. İndirme bölümünde, youtube arka plan oynatma modülünü bulun, etkinleştirin ve yeniden başlatmak yerine. Keyfini çıkarın!

Ancak cihazınız stokta çalışıyorsa, xposed çerçevesini yükledikten sonra önyükleme yapma şansının büyük olduğunu unutmayın.

EDIT : ooh, üzgünüm cihazınızın 2.1 android çalıştığını görmedim ve xposed framework 4.0+ android kullanmak için gerekli olduğunu görmedim ..1

Bir video seçin ve oynamaya başlayın. Ev düğmesine basın (elbette youtube uygulaması kapanacak / küçültülecek). Kulaklıklar takılıyken, ana ekranda kalın, kulaklığın üzerindeki oynat / duraklat düğmesine basın. Her zaman benim için çalışıyor, ancak yalnızca YouTube uygulamasından değil, tarayıcıdan oynamak için.


1

Youtube'u arka planda ve ekran kilidiyle çalmak için 4 yöntemi paylaşacağım.


Arka planda çalabilecek YMusic için +1 (farklı bir uygulama kullanılırken, örneğin kullanıcı interneti tararken) ve ekran kapalıyken (kullandığım bazı araçlar ikincisini yapamaz). Benzer bir uygulama Firetube .
cipricus

0

Non-Stop YT uygulaması bunu yapar. Görünüyor ve sadece normal youtube uygulaması gibi çalışıyor. Diğer uygulamaları açabilmenin dışında, ekranını ve her şeyi kapat. Burada indirmek için bulabilirsiniz:

https://m.apkpure.com/non-stop-yt/com.non_stopyt

Ayrıca şunu söylemeliyim ki, giriş / yayın akışınızı ve abonelik yayınınızı ve her şeyi görüntüleyebilirsiniz.


2
Uygulamayla bağlantınız?
Aaron Gillion 22.06.2006

0

YouTube videosunu veya oynatma listesini arka planda oynatmanın en kolay yolu:

 1. Google Chrome'da bir YouTube videosu oynatın.

 2. Masaüstü Moduna geçin ( Options~> Request Desktop Site).

 3. Google Chrome'u arka plana itmek için Giriş düğmesine basın.

 4. Google Chrome medya kontrolünü bulmak için bildirimi aşağı çekin. Videoyu buradan oynat.

Başka bir şey yapmak için Google Chrome'da yeni sekmeler açmaya devam edebileceğinizden, bunun altında hiçbir başparmak yok.

Akıllı telefon veya gerçek dünyada başka şeyler yaparken YouTube'un podcast'lerini ve şarkı listelerini dinlemenin tadını çıkarın!

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.