Android cihazda web sunucusu çalıştırabilir miyim?


11

Sen edebilirsiniz yönlendirici bir Web sunucusu yapmak vb ücretsiz DD-WRT, Domates, onun firmware yeniden koşuluyla

Sen olabilir ayrıca ahududu pi üzerinde çalıştırmak herhangi bir cihaz, bir Linux çalıştırır sağlanan üzerinde bir Web sunucusu çalıştırabilirsiniz göz önüne alındığında,. Android cihazda bir Web sunucusu çalıştırabilir miyim ve evet ise, sunucuyu nasıl ayarlayabilirim?

Yanıtlar:5

Kitap Pro Android Python ile SL4A bazı ücretsiz indirilebilir kaynak kodu ile birlikte gelir, bu resmi sitede bulabilirsiniz. Kaynak kodu örneklerinde temel httpserver ve temel ftpserver örnekleri vardır. Bunların her ikisi de Android cihazlarda çalışacak, python kullanarak daha gelişmiş bir web sunucusu yapmanın mümkün olduğunu ve hatta zaten mevcut olanı yeniden tasarlamanın mümkün olduğunu düşünüyorum.


1
Android'de python varsayılan mı?
Eduard Florinescu

2
@EduardFlorinescu Bildiğim kadarıyla şu anda herhangi bir cihaza önceden kurulmuş olarak gelmiyor. SL4A veya kendi bağımsız apk yükleyicisi ile kurulabilir.
FoamyGuy1

22 Ekim 2017'ye kadar, google oyun mağazasında en az 20 artı uygulama var. Ben şahsen android telefonumu kullanarak her web uygulamasını geliştiriyorum. bitweb sunucusu veya kickweb sunucusu kullanmayı düşünebilirsiniz. bitweb sunucusu ücretli ve kickweb sunucusu ücretsiz olmasına rağmen. Kickweb sunucusunun bağlantısı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nokshaserver

Bit web sunucusu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andi.serverweb

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.