Chrome'da bir sekmeyi kapatmak için herhangi bir kısayol var mı?


26

Sekmeler listesini açarken ve bir sekmeyi kapatmak için küçük X'i kaydırarak veya üstüne vururken çok can sıkıcı buluyorum (çok şey yaptığım bir eylem ...)

Tek bir hareket kullanarak ön sekmeyi kapatmak için herhangi bir kısayol var mı? Değilse, bazı eklentiler / kesmeler kullanarak böyle bir özel işlev oluşturmanın bir yolu var mı?

Yanıtlar:


5

Anlattığınız yöntem şu anda bunu yapmanın tek gerçek yoludur. Ancak, geri tuşuna basarsanız, THAT sekmesinin geçmişine geri döndüğünüzde geçerli sekmeyi kapatır. Eğer çok sayıda sekme açarsanız, ancak okuduktan sonra her birini kapatırsanız, bu sizin için çok hızlı bir yöntemdir (1 tıklama). Her sekmede kapsamlı tarama yaparsanız, bu kadar iyi değil, sadece bir düğmeye basmanız yine de kolaydır.

Farklı mükemmel entegrasyon seviyelerine sahip olsalar da, hepsi harika uygulamalara sahip ( Firefox , Dolphin HD / Mini , Tekne Tarayıcı / Mini , Opera , Maxathon , SkyFire ) birçok başka tarayıcı var . Google hesabınız Ek işlevsellik sağlamak için birçok destek eklentisi veya eklenti bulunur.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.