Google Asistan'ın Paket Takibi'ni nasıl çalıştırabilirim?


12

Google Arama ayarlarında -> Google Asistan'da, "Kartları Gmail’e göre göster" i işaretledim. "Paketler" açık ve açıklamada "bir çevrimiçi satın alma işlemi için sipariş onay e-postası teslim edildiğinde" yazıyor

Bunu açtığımdan beri, gmail hesabıma iki Amazon gönderim bildirimi göndermek için mutt'ın hemen çıkma özelliğini kullandım. E-posta bildirimleri telefonumda göründü, ancak (bir gün sonra bile) Google Asistan paket izleme kartının gösterilmesini sağlayamadım.

Nasıl çalıştırabilirim?

İşte gmail'deki mesaj:

Gmail'de gösterilen Amazon e-postası

Güncelleme

Şimdi Android 4.2 kullanıyorum ve (4.2 güncellemesinden sonra) bu sabah Google Play mağazasından bir takip numarası içeren bir e-posta aldı. Google Asistan'dan hala teslim durumu kartı yok. Yakında tekrar Amazon'u kontrol edecekler (bana bir şey gönderdikten sonra).

Nexus 10

Şimdi de bir Nexus 10'um var (ayrıca Android 4.2, hisse senedi, hatta köklü değil) ve paket takibi de orada çalışmıyor gibi görünüyor.


Aynı problemim var, Jelly Bean'i SGS3'te (Tmobile) çalıştırıyorum. Amazon'dan bir ürün sipariş ettim, Google Asistan sorunsuz bir kart yarattı. Ürün 4 gün önce teslim edildi (UPS). Google Asistan hala bir gönderim kartı gösteriyor, ancak kartı tıkladığımda teslimat onayını gösteren UPS sitesini açıyor. Google Asistan kartı neden teslimatı göstermek ve karttan kurtulmak için güncellenmiyor? Bu karttan nasıl kurtulurum? Zaten teslim edilmiş bir paket için her gün gelmesi biraz can sıkıcı.

@Vanderberg iyi, şimdi tüm eksik Google Asistan kartlarımın nerede olduğunu biliyorum: Sizde var. Belki bir ticaret ayarlayabiliriz ...: - /
derobert

Yanıtlar:


-1

Bilgiler gmail'den alınırken bu yeni özelliği kullanmak için yeni gmail uygulamasına ihtiyacınız olacak, xda-geliştiricileri üzerinde flashable bir zip var ama bazı şeyleri kırmak için rapor veriyor, bu yüzden en iyi bahsiniz bir hafta kadar beklemek Google'dan Jellybean güncellemesi.


1
Bu doğru değil. Gmail uygulamasının yeni sürümüne sahip değilim ve paket izleme benim galaksi bağlantım ve nexus 7 cihazımda benim için iyi çalışıyor.
ZnewmaN

Yeni gmail uygulamam olduğunu düşünüyorum (en azından son zamanlarda Play Store'da yeni bir sürüm vardı). Ve şimdi elbette Android 4.2'in bir parçası olarak var. Hala şans yok (soru güncellemesine bakın)
derobert

9
Google Asistan'daki paket izlemenin telefonunuzdaki Gmail uygulaması sürümüne bağlı olduğunu düşünmüyorum! Bu tür veri çıkarma telefonda değil sunucu tarafında yapılır.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.