“Aramayı SMS'le reddet” nasıl devre dışı bırakılır?


25

ICS, gelen aramaları SMS ile reddetme seçeneği sundu.

Bu işlevi devre dışı bırakmak için bir yolu var mı. Evet ise nasıl?

JB çalışan Sony Xperia S cep telefonu


Cevap yok gibi görünüyor :(
Sid

1
Yapabileceğini anlamıyorum. Görünüşe göre, en iyi ihtimalle olası alanları boş alanlar olarak değiştirebilirsin. (Bununla birlikte özel ROM çözümleri.)
ale

1
@ Everett Eh, bu tür sorunu çözer. Ancak bir mesaj hala gönderiliyor. Dolayısıyla temel sorun olduğu gibi kalır. :(
Sid

1
@avirk Oh hayır !! Peki gelecekteki bir yazılım güncellemesinde buna bir seçenek olacak mı? Üçüncü taraf uygulama çağrısı işlevlerini kullanmak benim için iyi bir seçenek değil. Yine de bahşiş için teşekkürler.
Sid

2
@Sid, kullanıcının telefon şirketine yaptığı geri bildirime bağlıdır. Çoğu kişi bunu sinir bozucu buluyorsa, o zaman Google veya onlar olabilir, ancak gelecekteki herhangi bir güncellemenin bunu yapıp yapmayacağından emin değil olabilir.
12'de avirk

Yanıtlar:


6

Ne yazık ki, bunu devre dışı bırakmanın bir yolu yok. Sony, bu işlevi içine kodlanmış bir özel Dialer kullanıyor. Özel bir ROM kullanmadan, bunun hiçbir yolu yoktur.

Bunu biliyorum, çünkü Samsung cihazlarında bu konuda deneyimim var (aynı zamanda Metin ile Reddetme olanağı sağlayan bir bara da sahipler) ve bir şekilde Dialer apk'ü yeniden derleme ve Java bilginizi kullanma girişi bulun, kaldırın ve derleyin, ne yazık ki yapabileceğiniz hiçbir şey yok.


3

Sadece gidin Phone > Call Settings(Xperia Z3 gidin Settings > Call > Reject call with message). Burada "Mesajı Mesajla Reddet" seçeneğini göreceksiniz. Oraya gitmek ve bazı şablon mesajları göreceksiniz. Sadece tüm mesajları tek tek silin ve hepsi bu kadar. Senin problemin çözüldü.


Hacky. Ama işe yarıyor;)
Lucky
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.