Kişisel ve / veya resmi tatilleri dikkate alan bir çalar saat uygulaması var mı?


12

Mevcut ve önceki Android telefonlarda (stok Android 1.6 ile HTC Magic ve 2.1 ve TouchWiz ile Samsung Galaxy S), çeşitli zamanlama ve günlerle çeşitli alarmlar ayarlamanıza izin veren oldukça iyi çalar saat uygulamaları oldu. Bu, örneğin hafta sonları ve hafta içi günleri için farklı alarmlar ayarlamanıza olanak tanır. Ne yazık ki, sık sık tatilde güzel bir yalan beklemek deneyimim var ama çok erken uyanıyorum, çünkü alarmı kapatmayı unuttum.

İstediğim, kişisel veya resmi tatil günleri hafta içi düştüğünde hafta sonu alarmını otomatik olarak ayarlamak için yerleşik alarm saatini ayarlayan veya yerleşik alarm saatinin yerini alan ve bu tesisi sunan bir uygulamadır.

Sanırım ülkem için resmi tatil günlerinde herkese açık bir feed'den bilgi alabilir (Google Takvim'in çoğu ülke için bir tane yayınlayacağından emin olabilirim).


Deneyin bu - bu takvimden çeker artı özel günler ekleyebilirsiniz - Uzun geri kullandım ya Izzy'nin listesinden seçim vardı Tatil farkında saatler . İlk önerilen saat de
Izzy'nin

Yukarıdaki öneri üzerine çizim yapmak ve ödül için uğraşmak isteyen herkes , lütfen çekinmeyin. Ödül layık bir cevap vermek için zamanım / eğilimim olmadığından mesaj göndermeyeceğim. Teşekkürler
beeshyams

Yanıtlar:


5

Tatil Alarm Disabler adlı bir uygulama var . Kendim denemedim, ancak Androlib'de oldukça iyi bir derecelendirmeye sahip.

Tatil Alarmı Devre Dışı Bırakıcı için QR Kodu:

Tatil Alarmı Devre Dışı Bırakma için QR Kodu


"Oldukça iyi derece" 2 kişi 5 puan ve 2 puan 1? 99 sent ve 2010 için önceden programlanmış ve daha sonra hiç güncellenmemiş.
Mart'ta

1
Ve artık Google Play'de bulunmuyor. Bağlantı artık çalışmıyor.
Jose Gómez

1

Tam gün etkinlik başlığına koyarsanız yasal tatillerde ve kişisel günlerinizde alarmı kapatmak için google takvimini okuyan Android As Uyku var #holiday.

Bazı yasal tatiller sizin için geçerli olmayabilir. Örneğin, Alberta Medical Aide Day'de 18 Ekim 2018, ancak işyerim (çoğu yer gibi) ücretli bir gün olarak vermiyor. Bu nedenle #notholiday, 18 Ekim 2018 için Google Takvim'de tüm gün sürecek bir etkinliğin başlığını koyabilirim .

Daha fazla okumak için bakınız: Android olarak uyku: Uyku döngüsü izleyici, akıllı alarm


Kimsenin, Google Android Takvim stat tatilleri artı takvime eklediğiniz herhangi bir tatil günü ve kişisel günü temel alarak Pazartesi'den Cuma'ya Google Android Çalar Saatini kapatma özelliğini sunmadığını görmek zor.


Yorumları yanıtla: Ödülle ilgili tüm puanlarımı kullandıktan sonra, yorumları yanıtlamak için yeterli temsilcim yok. @Beeshyams

Bağlantı şunları belirtir:

Çalar saat kapatılmadığı için resmi tatillerde iyi, derin bir uykudan hiç fışkırdınız mı? AMdroid ülkeniz için resmi tatil günlerini bilir; alarmlar bu günlerde çalmayacaktır (isteğe bağlı).

"İsteğe bağlı" ne anlama geldiğinden emin değilim. Ayrıca izin günlerinizden hiç bahsetmiyoruz (tatil, kişisel günler, yaz şamandıraları, kış şamandıraları, doğum günü vb.)


0

Google Play'de Takvim uygulamaları arıyordum ve Tatil Alarmları Hatırlatıcısıyla karşılaştım . Belki yardımcı olacaktır


Uygulamanın çok düşük yüklemelere (1-5) ve incelemelere (yalnızca 1) sahip olduğu göz önüne alındığında, burada SPAM (yani, bağlılığın açıklanması yok) olarak sayılabilir. Onu bulduğunuzdan ve oluşturmadığınızdan emin misiniz?
Firelord

Bu ürün ülkenizde mevcut değil (Avustralya'dayım)
Richard Ev
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.