Android 4.2'deki hızlı ayarlar açılır menüsünü nasıl özelleştirebilirim?


15

Başlık olarak, Android 4.2'de bulunan hızlı ayarlar ızgarasını özelleştirmenin bir yolu var mı? Bu özellik potansiyele sahiptir, ancak çoğu durumda ekran boyutundan yararlanmaz.

Hızlı ayarlar paneli

Yanıtlar:


9

Şu anda özelleştirme seçeneklerini yalnızca modlar veya ROM'daki diğer güncellemelerle bulabilirim. Örneğin: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1999125

Eğer stok Android 4.2 fayans eklemek, fayans yeniden sipariş veya fayans uzun / kısa musluk işlevini değiştirmek için işlevsellik sağlamak gerçekten harika olurdu. Bu sorun şu özellik geliştirme taleplerinden bazılarına sahip: http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=40285


1
Temel olarak hayır stok Android kendisi aracılığıyla özelleştiremezsiniz anlamı.
ZnewmaN

1

Bu, Android 4.1.2'de, özellikle Samsung Galaxy Note 2'de yapılabilir Settings-> Display-> Notification Panel. Ardından gerekli kombinasyonları sürükleyin ve ayarlayın.


2
Bence bu sadece bir Samsung özelliği, stok Android'de mevcut değil.
Fıstık

1

Hala cevabı almakla ilgilenen biri varsa, bildiğim en iyi şey j4velin tarafından Bildirim Toggle'ı kullanmaktır . Geçiş görüntülerini (Wi-Fi, Bluetooth, vb.) Görüntülemek veya uygulamaları başlatmak için özelleştirilebilir.


Yararlı bir uygulama gibi görünüyor! Ancak, sistem hızlı ayarlar menüsünü özelleştirmek yerine sadece kendi düğmeleriyle bir bildirim ekliyor gibi görünüyor. Bu doğru mu?
Sam

0

Hisse senedi Android 4.2 ve 4.4 cihazlarım Hızlı Ayarlar özelleştirmesine izin vermiyor. Özelleştirmek için Xposed Framework ve kök erişimine ihtiyaç duyan Gravitybox [JB] ile anlaşmak zorunda kaldım .

İlk stok Hızlı Ayarlarım, gönderdiğinize çok daha az benziyordu. En sevdiğim tweaks'ten sonra şöyle görünüyor (bir uygulamanın simgesine de bakın):

                                                           IMG - Düzenlemeler

Kullanımı basit. Bu uygulamayı yükler, etkinleştirir, başlatır → Statusbar tweaks → QuickSettings yönetimi ve tweaks'i ihtiyaçlarınıza göre yapın.

Ve sadece Mediatek cihazlarıyla ilgili açıklaması konusunda endişelenmeyin. Qualcomm olanlar üzerinde de çalışır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.