Google+ herkese açık bir yayını Google+ uygulamasının dışında nasıl paylaşabilirim?


17

Çoğu uygulama, içeriklerini telefondaki amaçlara göre diğer uygulamalarla paylaşır. Google+ uygulamasının paylaşım özelliği yalnızca başka bir Google+ yayını oluşturuyor gibi görünüyor. Bir Google+ herkese açık yayını uygulamanın dışında uygulamanın kendisinden nasıl paylaşabilirim? Örneğin, gönderinin bir bağlantısını Twitter, Messenger, Facebook vb.

Diğer popüler sosyal uygulamaların çoğu birbirleri arasında özgürce paylaşımda bulunabildiğinde Google'ın kendileri için önemli olan bir hizmetten Google+ olarak paylaşacağına inanamıyorum. URL'nin kopyalanması ve yapıştırılması Android'de tarihli ve zahmetlidir.

Yanıtlar:


6
  1. Paylaşmak istediğiniz yayına dokunun
  2. Taşma menüsünü aç (üç dikey nokta)
  3. "Bağlantı" ya hafifçe vurun
    • Bir mesaj alırsınız: "Yayın bağlantısı panoya kopyalandı."
  4. Artık bu bağlantıyı istediğiniz paylaşım mekanizmasına yapıştırabilirsiniz

Android Paylaşım işlevini kullanmakla aynı şey değildir, ancak yine de Google+ bunu yaparken yalnız değildir. Bu işlevin G + uygulamasına ne zaman eklendiğini bilmiyorum.

Tabii ki, sadece Genel yayınlar için çalışır.


Harika haberler, teşekkürler. Bu tekniğin olması gerektiği gibi yalnızca kamuya açık yayınlarda işe yaradığını belirtmek gerekir.
John K

2

Basit cevap

Yapamazsın.

Genişletilmiş Yanıt

Uygulamadaki Google+ yayınlarındaki paylaş düğmesine 'yeniden paylaşma' düğmesi denir - tıpkı twitter'da yeniden tweet atmak gibidir (çoğu insanın muhtemelen bildiği gibi).

Şu anda Google+ içeriğini diğer Sosyal Ağ / Mesajlaşma / Sohbet uygulamalarıyla vb. Paylaşmanın bir yolu yoktur - bu uygulamanın tasarımına göre değişir ve değiştirilemez.

Bunu yapmanın tek yolu, Google'dan bu özelliği uygulamasını istemek veya uygulamayı kaynak koduna dönüştürüp kendiniz eklemektir (ki bu çok zor olurdu ).

Sonuç

Bu yüzden duymak istediğiniz şey olmadığını biliyorum, ancak korkarım ki hiç kimse size bu soruna 'doğru' bir cevap veremeyecektir, çünkü Google+ içeriğini Google+ dışında kullanarak paylaşmanın bir yolu yoktur Google+ uygulaması.


Teşekkür ederim. Bu bir utanç, çünkü bu sınırlama, mobil cihazımdaki G + 'dan içeriğin paylaşılmasının daha açık ve kolay olduğu diğer hizmetler lehine utanmamı sağlıyor. Resmi Twitter mobil istemcisiyle bile, sadece retweetlemenin yanı sıra diğer birçok hizmetle de paylaşımda bulunabilirim.
John K

Bu yayını yaptığımdan ve bir ödül atadığından beri bulduğum bir şey, kullanıcı Gmail, Google+ vb. Gibi bir Google hizmeti aracılığıyla Google hesaplarına giriş yapmadıkça G + Herkese Açık yayınların görünmemesi. : Bir kullanıcı neden hala Google duvarının arkasındayken ve diğer platformlardan kitlelere hemen erişilemediğinde herkese açık bir G + yayınını paylaşmak istesin ?
John K

Bir "yayını" (yorumlar dahil) paylaşmak zor olsa da, gönderilen bir bağlantının URL'sini paylaşmak nispeten kolay olmalıdır: Bunu başarmanın basit bir yolu, bir web tarayıcısı gibi görünen bir uygulamaya sahip olmaktır (ve böylece, bir bağlantı açmak için dokunduğunuzda "ile aç" menüsünde görünür) ve ardından bu bağlantıyı paylaşılacak içerik olarak (tıpkı bir web tarayıcı uygulaması). Henüz böyle bir uygulama bulamadım, ancak bir uygulama yapmak kolay olurdu. (evet, bu tarayıcıda bağlantı açarak / sonra paylaşarak yavaşça yapılabilir)
Mark

1

Bir bağlantıyı paylaşmak içinGoogle + 'dan (bir G + postasına bağlantı değil, bir yayından paylaşılan bağlantı) web tarayıcısı olarak görünen ve ardından URL'yi paylaşım amacı olarak ileten bir uygulamayı kullanabilirsiniz, paylaşım menüsünü açma.

Bunu Liam W'nin cevabı hakkındaki yorumumda açıkladım ve sonunda Tarayıcı Intercept - Paylaşım URL'si olarak adlandırdığım şeyi yapan bir uygulama buldum . Tıkır tıkır çalışıyor!


0

Herkesin belirttiği gibi, bu google + uygulamasında açıklanamayan bir özelliktir. (Vic olsaydım ben de utanç içinde istifa ederdim)

Google+ , bağlantıyı yalnızca panoya kopyalar .

Ama biz kullanabilirsiniz Pano yöneticisi için diğer uygulamalara kırpma içeriğini paylaşmak .

resim açıklamasını buraya girin

Ayrıca, bir bağlantı panoya kopyalandığında size bildirilebilir:

resim açıklamasını buraya girin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.