Google'ın sistem yedekleme özelliği yardımıyla sistem yedekleme ve geri yükleme çalışmıyor gibi görünüyor


11

Telefonumu en başından Google'a yedeklemeye ayarladım. Şimdi 3 sıfırlama yaptım ve ayarlarımın ve uygulamaların hiçbiri veya herhangi bir şey geri gelmiyor gibi görünüyor. Bunu olmaya zorlamanın bir yolu var mı? Belki de bunun bile olduğunu düşünerek yanılıyorum?

Telefon, Android 4.0.4 çalıştıran bir Samsung S2 GT-I9100.


2
Telefonun marka / model ve Android sürümünü sağlayabilir misiniz?
onik

Sorunuza tam olarak cevap vermiyor - ama bu "olağandışı" bir şey değil. Bu normalde sadece% 50'ye kadar çalışır. Daha kesin olmak gerekirse: Yedekleme çalışır ... Geri yükleme hakkında hiç çalışmayan birçok rapor var, ancak bazılarının başardığı söylentileri duydum ...
Izzy

@onik telefonu ver sorusuna ekledim. S3'e sahip ve onun için mükemmel çalışıyor gibi görünen bir arkadaşım var. Hiçbir şey telefonuma geri dönmedi sadece gmail ile senkronize edilen kişi. Metinler, ayarlar, uygulamalar vs vs hiçbiri :( geri geldi
Will

Uygulamalarım sıfırlandıktan sonra geri döndü, ancak internetim düştü ve sadece yarısı geri yüklendi. Diğer yarısını otomatik olarak indirmek istiyorum.
row1

@Izzy bu söylentiler değil Ben Google'dan yedek almış onlardan biri. Ancak, senkronizasyon seçeneğini kullanırken verilerinizin yedeklendiğinden emin olmalısınız. Genellikle, hangi uygulamaların Google sunucusuyla senkronize edildiğini bildirdikleri oyun mağazası uygulamaları altında kontrol ederim. Ayrıca oradan da kişilerimi geri aldım.
avirk

Yanıtlar:


1

Ne yazık ki, çok mizaçlıdır ve Google kurulum sihirbazını kullanan cihaza bağlıdır.

Cyanogen 10 ile s2'imde biraz fazla çalışıyor - Cyanogen varsayılan Google kurulum sihirbazını kullanıyor.

Sıfırladığınızda, kurulum sihirbazını izlediğinizden emin olun ve özellikle geri yükleme ile ilgili bölüme dikkat edin - varsayılan olarak kontrol edilmelidir, ancak olmayabilir.


Varsayılan olarak işaretlidir. İnternetin çıkması nedeniyle Nexus 7 cihazımdaki uygulamaların yarısını indiremedi. Bu yüzden tekrar sıfırlamaya çalıştım ... ama bu sefer sadece son kez tamamlanan yarıyı indirmeye çalıştı. Güle güle Kırık Kılıç şunları kaydeder: '(
row1

Dediğim gibi çok mizaçlıdır . Eski telefonumda hiç çalışmadı, ama S2'imde çalışıyor. Ayrıca söz konusu ROM'a da bağlıdır :( Verilerinizi gerçekten tutmak istiyorsanız özel bir yedekleme uygulaması kullanmalısınız .
Liam W

@ row1 Tekrar sıfırlamadıysanız, geri kalanını sonunda indirmiş olurdu.
Dan Hulme
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.