Youtube videoları varsayılan olarak tarayıcıda açıldı


26

İnternet uygulamasını (varsayılan tarayıcı) kullanarak internette gezinirken, youtube bağlantıları, youtube uygulamasında değil, tarayıcıda açılır. Daha önce olduğu gibi herhangi bir seçenek seçemiyorum. Uygulama Yöneticisi> İnternet’te ayarlanmış varsayılan ayar yoktur . İnternet ve Youtube uygulaması için önbelleği ve verileri temizlemeye çalıştım ancak hala bu sorunu yaşıyorum. Aynı Facebook youtube bağlantılarında, tarayıcıda açılıyorlar, youtube'da açılma seçeneği yok ... bu beni çıldırtıyor

Jelly Bean ile Samsung Galaxy S3 kullanıyorum.

Bu sorunun aynı zamanda Apple Davası ile ilgili olarak HTC EVO'da ( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1688866 ) olduğu ortaya çıktı. Doğru hatırlıyorsam, Ice Cream Sandwich içtiğimde bu sorunu yaşamadım.

Ayrıca, tarayıcıda bir YT bağlantısına uzun basarsam, uygulamayı açmak için hiçbir seçenek görünmüyor mu? Ne verir?


"İnternet uygulamasını kullanarak internette dolaşarak" derken ne demek istiyorsunuz? Kullanmakta olduğunuz "internet uygulaması" nedir. Varsayılan tarayıcı mı demek istiyorsun?
Pandoo

Tarayıcıyı kaldırıp daha sonra yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz? Farklı bir tarayıcıdaki ortalama zamanda bağlantılara ne olduğunu gördünüz mü?
Fıstık

Evet, varsayılan tarayıcı.
Cris

Tarayıcıyı kaldıramıyorum, kaldırma düğmesi gri.
Cris

YouTube uygulamasını yeniden yüklemeyi denediniz mi?
Irfan,

Yanıtlar:


8

Uygulama tercihlerini sıfırlamayı deneyin. Gidin Ayarlar -> Uygulamalar , menü seçim Sıfırlama uygulaması tercihleri ve onayla Sıfırlama uygulamalar . Bu, tüm uygulama tercihlerini sıfırlayacaktır.

Belirli bir uygulamanın tercihlerini sıfırlamak için (örn. Tarayıcı), Ayarlar -> Uygulamalar'dan seçin ve Varsayılan bölümden başlat seçeneğinde Varsayılanları temizle düğmesine basın .

Bir dahaki sefere YouTube videosunu açmaya çalıştığınızda, hangi uygulamayı kullanmanız gerektiği sorulmalıdır.

Bu talimatlar saf Jelly Bean'de (Galaxy Nexus'ta) doğrulandı.


Soruyu soran kişi, 'açık varsayılanların' onun için işe yaramadığını belirtti.
AlikElzin-kilaka,

4

Ben de aynı problemi yaşadım, işte bunu düzeltmenin bir yolu: user agent string 'i masaüstü olarak ayarlayın.

Bunu yapmak için, hata ayıklama ayarlarını almak için adres çubuğuna: debug yazın ve ardından Ayarlar> Hata Ayıkla> UA Dizesi'ne gidin. Masaüstü olarak ayarlayın, tarayıcıyı yeniden başlatın ve herhangi bir YT URL'si yükleyin - size YouTube uygulamasını açma seçeneğini göstermelidir.

Android 4.2 çalıştıran Nexus S üzerinde kişisel olarak test edildi.


Sağol Sumesh, ama bu da işe yaramadı ve dediğin gibi her şeyi yaptım telefonu yeniden başlattı bile. Oh iyi ...
Cris

1

FacebookLinks, Facebook'un sorununu çözdü, Youtube uygulamasını doğrudan Youtube uygulamasını kullanarak Facebook'tan youtube yayınını açmana izin veriyor!

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.obteq.sharetoyoutube


StackExchange'e hoş geldiniz ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz! Bazı rozetler istiyorsanız, profilinizdeki tüm alanları doldurun ve arama kutusunun yakınındaki "Hakkında" bağlantısını okuyun. StackExchange'in tadını çıkarın!
Devyn Collier Johnson,

-1

Ayarlar'da Uygulamalar'a gidin ve youtube uygulaması tercihlerini kaldırın. Verilerinizi sıfırlar ve sizden videoları açmanız istenir.


-1

Bu gerçekten benim için çalıştı! Sadece şu adımları izleyin:

  1. Ayarlara Git
  2. Uygulamalara Git
  3. Google Chrome uygulamasına tıkla
  4. Aşağı in ve "varsayılanları temizle" ye tıkla

Yaptığınız her şey ve bir dahaki sefere video izlemek için tıkladığınızda Youtube uygulamasını seçebilmeniz için bir seçenek sunmalıdır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.