Android'i bir PC'ye kurmak mümkün mü?


Yanıtlar:
6

Bir Acer Aspire netbook aldım ve önceden yüklenmiş Windows 7 ve Android 2.1'e sahip.


1
Hangi Aspire modeline sahipsiniz? Tamamen işlevsel Android mi? Android Market ve diğer Google uygulamaları ile birlikte mi geliyor?
GAThrawn

@Gathrawn bir Acer Aspire One D255. Aslında, ben bir Android noob'um ama bunun tamamen işlevsel bir Android olduğunu düşünüyorum. Android Market Mağazası önceden yüklenmemiş. Kendim kurmak zorunda kaldım.
Natrium

@Gathrawn Ama Android açıkça bir netbook kullanım için yapılmamıştır. Dokunmatik yüzeyle kaydırma yapamıyorum ve fare ivmesini artıramıyorum, bu nedenle fare oldukça yavaş.
Natrium

@Gathrawn Firefox da önceden yüklenmiştir ve Flash kutunun dışında çalışır.
Natrium

1
@Natrium bizi daha ayrıntılı olarak doldurduğunuz için teşekkür ederiz. Android bir Netbook'ta 2. işletim sistemi olarak çalışmak için herhangi bir büyük tasarım dezavantajına sahip olmamalı, ne yazık ki sorunlarınız Acer'ın donanımları için sürücüleri doğrudan Android'e almakla vakit kaybetmemek gibi görünüyor. Bunun için herhangi bir güncelleme yayınlayıp yayınlamadıklarını görmek için baktınız mı?
GAThrawn


2

Ben bir PC'de Android yüklemek için başka bir yol geldi MakeUseOf aracılığıyla bu Android Meraklılar soruya, ben alternatif bir cevap olarak yayınlamayın düşündüm. Yeterince "Live Android" diye adlandırılan bir canlı CD.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.