Market Uygulaması İndirmeleri her zaman başarısız olur / asla başlamaz


11

Yepyeni LG GT540, Market hariç her şey çalışıyor. Birkaç saniye boyunca 'İndirme başlatılıyor ...' üzerinde oturan herhangi bir Uygulama sonucuna kur'a tıkladıktan sonra "İndiriliyor ..." olarak değişir değişmez 'İndirme başarısız oldu, lütfen tekrar deneyin'.

Bu ' Bazen Market güncellemesi indirilmeye takılıyor, nasıl iptal edebilirim? 'bazen' olan ve iptal etme ile ilgili. Cevaplar işe yaramıyor / ilgili değil. Aynı zamanda , 'İndirilenler Başlatılıyor ...' bölümünde yer alan ' Android market - Uygulama indirme sorunu'nun bir kopyası değildir .

Web üzerinde yüzen birkaç çözüm var, ancak benim gibi, çok sayıda insan için bunu çözmüyor gibi görünüyor. Piyasadan indirme ile 1'den fazla hata olduğuna inanıyorum ama onlar gibi muamele ediliyor.

İlk olarak, GTalk ile ilgili bir sorun var. Bu, bu durumda geçerli değildir. GTalk doğru şekilde oturum açıyor ve çalışıyor. GTalk oturumunu kapatıp tekrar açmak sorunu çözmek için hiçbir şey yapmaz. Ayrıca GTalk App ve / veya Google Apps'taki verileri temizlemez ve telefonu yeniden başlatmaz. İngiltere'de olmayan ve her zaman bir GMail hesabı olduğu için bu bir GoogleMail / GMail sorunu değildir.

İkincisi, Checkin Service / Downloader / Market, vb önbellek / veri temizleyerek çözülmüş değil. Ben bu temizleme / kuvvet durdurma web üzerinde önerilen TÜM uygulamalar ve telefonu yeniden başlatmıştı yapmıştı. Bu, birkaç kez hiçbir etkisi olmadan yapılmıştır.

Üçüncüsü, fabrika ayarlarına sıfırlama da çalışmaz. Bu davranışın kutudan çıktığı düşünülürse mantıklı.

DÜZENLEME : Ayrıca SD kartın bağlantısını kesmeyi, çıkarmayı, telefonu yeniden başlatmayı ve hiçbir farkı olmadan indirmeyi denedim.

DÜZENLEME 2 : Her şeyi temizlemek ve yepyeni bir hesapla Pazara giriş yapmak fark yaratmadı.

Sorunun nedeninin ne olduğu ve nasıl düzeltileceği hakkında başka fikirler var mı?


Bir WiFi bağlantısından denediniz mi? Bir ağ sınırlaması olabilir mi
gary

WiFi üzerinden değil aynı yerden mükemmel çalışan bir HTC Desire HD cihazım var. Kelimenin tam anlamıyla dışında hiçbir fark ile şehir dışında kule hemen yanında denedim.
Dan McGrath

Yanıtlar:


4

Bu sorunların nedeni, Google Framework Services'ta en az 2.1 ve 2.2'de bir hatadır.

Tüm Google uygulamaları (GFS, Talk, Voice, GMail, Market, vb.) İçin önbelleği temizleyerek geçici olarak çözebildim, ancak kalıcı bir düzeltme olduğuna inanmıyorum. Belki 2.3'te, henüz telefonumda yok.


Bu diğer konulardan biri gibi geliyor. HER ŞEYİ temizledim, sonra telefonu hiçbir fark olmadan yeniden başlattım. Ben karıma söylerse o gmail kullanıcı girmek / bir kez daha geçmek zorunda söylemek ... lol. Bu Android 1.6 btw'de.
Dan McGrath

Aynı uygulamalarla aynı sorun olduğundan, durumunuzda daha da kötüleşmiş olsa bile, aynı hata olduğunu tahmin ediyorum. Telefonda birden fazla Google hesabınız var mı? Bunun tetikleyip tetiklemeyeceğini merak etmeye başladım.
Matthew

2
Pek değil. Diğer birçok durumda GTalk'ın da sorunları var. Bu durumda GTalk kusursuz bir şekilde çalıştı. Bu aynı zamanda birden fazla Google hesabı için de büyük bir hayır. Bu eşimin telefonu ve sadece onun gmail hesabı ile kuruluyor.
Dan McGrath

Ah, "GTalk'tan çıkış yapmak ve tekrar giriş yapmak hiçbir şey yapmıyor" şeklinde yanlış yorumladım.
Matthew

3

Bu bir Google hesabı veya telefon + yazılım kombinasyonuyla ilgili bir sorun mu? Aynı Google hesabını başka bir telefonda (veya birkaç kez sıfırladığınız için LG telefonda farklı bir Google hesabında) kullanmanız mümkün mü?


Yeni hesap maalesef bir fark yaratmadı.
Dan McGrath

1

Market uygulamasındaki tüm güncellemeleri kaldırdım (Android 1.6) ve o zamandan beri yeni uygulamaları / güncellemeleri başarıyla indirebiliyorum

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.