Hisse senedi Saati uygulaması zamanlayıcı gürültüsünü değiştir?


12

Stok saati uygulamasında (4.2 stok Android), bir zamanlayıcı işlevi vardır; 8 dakika içinde yazdığınız ve sekiz dakika içinde bir alarmın çaldığı alarm. Ancak yaptığı gürültü kesinlikle dayanılmaz. Duman alarmı gibi. Farklı bir ses seçmek için bir seçenek yok gibi görünüyor. Farklı bir saat uygulaması kullanmak istemem; Stoku seviyorum. Sadece korkunç gürültüyü değiştirmek istiyorum. Herhangi bir ipucu?


2
Bu özelliği sunup sunmadıklarını görmek için üçüncü taraf zamanlayıcılarını kontrol edebilirsiniz.
Ben

1
Bir meditasyonu bitirmenin harika bir yolu ... Kendimi bir defibrilatörle şok oldum.

Yanıtlar:1

Bunu düzeltmenin sadece 2 yolu vardır:

  • Ya bu uygulama için bir .apk düzeltmek için (farklı ses dosyasına işaret etmek ve kaynaktan oluşturmak için bu uygulamanın kaynağındaki bir yolu değiştirin. Veya belki android-apktool gibi bir şey kullanarak apk'nizi yamalayabilirsiniz )
  • veya başka bir şeyi düzeltmek için (uygulama değil):

Monte /systemolarak rw(kullanarak adbveya RootExplorer veya başka bir program). Klasöre gidin /System/media/audio/. Bu Yukleme klasörleri içerir alarms, notifications, ringtonesve ui. Daha sonra bu sinir bozucu sesi .oggzevkinize göre başka bir dosyayla bulabilir ve değiştirebilirsiniz .


Çözüm 2 (Timer.ogg yerine) benim için çalışmadı. Belki kullanılan ses dosyaları .apk. Sadece indirilen google saatini (o stok saatinin son versiyonu)
MagTun
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.