Hızlı bir şekilde telefondan PC'ye internet üzerinden dosya göndermek?


Yanıtlar:


17

Dropbox gibi bir servis bunu sizin için yapabilmelidir. Dosyaları web ile senkronize eder ve ardından bilgisayarınız (Dropbox kurulu olarak) aşağı çekmelidir.


Her zamanki uyarı geçerlidir: "Nerede olduğunu bilen dosyalarınızı buluta kopyalıyorsunuz, dosya senkronizasyonu sağlayıcısına güveniyor musunuz?"
Piskvor binadan ayrıldı

4

GTalkSMS , android telefonunuzdan XMPP (gTalk) aracılığıyla dosya gönderebilir, göz atabilir ve indirebilir. Aynı zamanda uzak bir SMS notifier ve çeşitli diğer özelliklere sahiptir.

Not: SSS'ye göre GTalkSMS'ye dahil olduğumu açıklamalıyım. GTalkSMS açık kaynaklı GPL lisanslı bir Android uygulamasıdır. Herkes katkıda bulunabilir.


2

E-posta yoluyla

Tabii ki bu işe yarıyor, ama umarım daha hızlı, daha iyi, daha basit bir yol vardır.


1

Bu günlerde birçok alternatifle, en iyi seçenekler birden fazla çözümle çalışmamıza izin veren bir uygulama olma eğilimindedir.

FolderSync ve ücretsiz sürümü FolderSync Lite , hem Google Play Store'da bulunan Tacit Dynamics tarafından, şunları yapmamıza izin veriyor:

FolderSync, bulut depolama ve Android cihazlar arasında dosyaların kolayca senkronize edilmesini sağlar.

FolderSync, cihazın bellek kartındaki yerel klasörlere ve bulut klasörlerinden bulut tabanlı depolamaya basit senkronizasyon sağlayan bir uygulamadır. Şu anda birden fazla SkyDrive, Dropbox, SugarSync, Ubuntu One, Box.net, LiveDrive, HiDrive, Google Drive, Google Dokümanlar, NetDocuments, Amazon S3, FTP, FTPS, SFTP, WebDAV veya windows paylaşım (Samba / CIFS) hesaplarını ve daha fazla platform için destek planlanmaktadır.

resim açıklamasını buraya girin


0

MAXS (Modular Android XMPP Suite), XMPP üzerinden dosya alışverişi yapabilir .

Not: SSS'ye göre MAXS'e dahil olduğumu açıklamalıyım. MAXS açık kaynaklı GPLv3 lisanslı bir Android uygulamasıdır. Herkes katkıda bulunabilir.


0

Android cihazınız ve PC aynı yerel ağdaysa, örneğin aynı Wi-Fi erişim noktasına veya aynı yönlendiriciye / anahtara bağlıysa ve Total Commander + WiFi / WLAN eklentisi yüklüyse,> Gönder> Wi-Fi (Toplam Komutan) ile Gönder'i tıklayın ve ardından görüntülenen URL'yi tarayıcınıza girin. Veya kamerayla başka bir mobil cihazla paylaşmak istiyorsanız QR kodunu kullanın.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.