Görev: Belirli bir bluetooth cihazı bağlantıyı kaybettiğinde bir görev çalıştır


13

Telefonum kamyonun bluetooth cihazına olan bağlantısını her kaybettiğinde bir görev yapmak istiyorum.

Bir görevi bağlandığında çalıştırmanın bir yolunu görebilirim ve açıkçası onu "tersine çevirebilirim", ancak tersine çevirmek bana doğru gelmiyor.

Belirli bir cihaza BT bağlantısı kesildiğinde bir görevi çalıştırmanın doğru yolu nedir?


Açıkçası tek seçeneğiniz bu. Ben bir değişken tanıtmak istiyorum: BT Connected ->% MYVAR = 1. Sonra birleştirin:! BT-Connected & Isset% MYVAR => sadece bağlantı kesildi; % MYVAR ayarını kaldırın. ! BT-Connected &! Isse% MYVAR "bir süre önce kaybetti". Sadece oynamak için bir desen vermek için :)
Izzy

Ben "Çıkış Görevleri" arıyordu
Chase Florell

Yuck emin - Neden bu konuda düşünmüyordu!?! Hatta kendim bile kullanıyorum ...
Izzy

Yanıtlar:


12

Bluetooth cihazına bağlandığında etkin olan bir profil oluşturun ve cihazın bağlantısı kesildiğinde profil etkin olmadığında istediğiniz her şeyi çalıştırmak için bir çıkış görevi ayarlayın.


Ah, şimdi nerede olduğunu görüyorum. Profiller ekranından bir "Görevden Çık" oluşturabilirsiniz ... Bunu daha önce nasıl yapacağımı görmedim. Teşekkürler
Chase Florell

Ben bu özel Bluetooth cihazına bağladığınızda Yani, benim temizlemek %PARKINGLOCATIONdeğişken ve profil ÇIKIŞLAR, sonra ayarladığınızda %PARKINGLOCATIONiçin %LOCuzun Mevcut konumun / enlem koyan.
Chase Florell

Doğru şekilde ayarlandığında tasker profilinizde nasıl görüneceği aşağıda açıklanmıştır: goo.gl/cAMY4T (bunu cevaba ekledim)
Justin Maxwell
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.