Şirket numarası aralıklarının sayı tanıma


10

Telefonumdaki bir şirketin bir dizi aralığını sahte bir kişi olarak programlamak mümkün olsaydı bunu istiyorum.

Örneğin, şirketimin bir blokta bin telefon numarası olduğunu biliyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımda olduğu gibi bu aralıkta bir numaram var. Bazıları için bu sayı adres defterimdeki tabii ki ve isimleri doğru görünüyor. Ancak, tüm aralığı eklemek istiyorum, böylece daha spesifik bir eşleşme olmadığında, şirket adımı arayan olarak göstermeye devam edecek.

Bunun mümkün olup olmadığından şüpheliyim, ancak herhangi birinin bir yolu bilmesi gerekiyorsa, bunu duymak isterim.


Ancak bu aralığı biliyorsanız, bir iş numarası olup olmadığını manuel olarak kontrol edebilirsiniz? Tabii bildiğim kadarıyla bunun için otomatik bir çözüm olduğunu düşünmüyorum.
ndsmyter

1
Prefixer'e bir göz atın . Uygulama açıklaması bunu yapabileceği gibi görünüyor ("Normal ifadeyi kullanarak sayı kalıbı", gelen ve giden çağrılar için çalışmalıdır), ancak sorununuzu açıkça belirtmiyor (bu yüzden bir cevap yerine bir yorumda yazıyorum) . Size yardımcı olup olmadığını bize bildirin, böylece daha ayrıntılı bir cevap vereceğim.
Izzy

Prefixer bence ihtiyacım olan şey için çalışmıyor. Telefonumda en azından (S3) telefon çalarken numarayı değiştirmez. Çağrı kaydını değiştirir. Numaraya metin eklemek de imkansızdır.
Tom Ribbens

6+ yıl sonra, bir ton üçüncü taraf uygulaması olmadan bunu başarmanın bir yolu var mı? İşim hücre numaramı almak istiyor, ancak telefonumu her zaman rahatsız etmiyorum. Bir şekilde son dört rakamın önemli olmadığı adres defterine + 1-abc-xyz - #### eklemek işe yarayacaktı, ancak bunu yapmanın bir yolunu bulamıyorum.
Gordon

Yanıtlar:


1

Önerilen program ( Prefixer ) işe yarayabilir gibi görünüyor . Sorun " Bazıları için adres defterimdeki tabii ki " olacaktır. Bu ekran görüntülerinde kural için bir "istisna" görmedim, bu yüzden numaralar bloğundaki VE kişilerdeki sayıları nasıl işler.

"Kolay bir yol" için bir çözüm olarak:

Tabii ki sayıları manuel olarak girmek işe yarayacaktır. Gmail, tek bir kişide birkaç numaradan daha fazlasına izin verir. Üst sınırın ne olduğunu bilmiyorum, ancak benzer şekilde adlandırılmış bir kişi oluşturabilir ve bunu da maksimuma çıkarabilirsiniz. Bu, istisnaları bloktan kaldırmanıza izin verir. Belki başka bir iletişim yazılımı kullanın ve bu arayüz birden fazla numara eklemek daha kolaysa kişiyi içe aktarın.

Bunu sadece dediği gibi de yapabilirsiniz. 2.3.5'deyim ve çağrıdan sonra, numara bilinmediğinde, yeni bir kişi kurmamı veya mevcut bir kişiye atamamı istiyor.

EDIT: Orada otomatik olarak yapacak bir şey bulamadım. Artık Google kişilerinin bir kişide yaklaşık 3000 kişi numarasına izin vereceğini biliyorum. Bundan başka garip davranmaya başlar (tasarruf değil, vb.).

Mevcut araçları kullanarak bu bloğu bir CSV dosyasından içe aktararak çalıştırabildim. İşte adımlar:

  1. Block Import csv'nin dropbox paylaşımına git
  2. Bu klasörden tüm CSV dosyasını indirin * * Bu noktada telefonda senkronizasyon kişilerini kapatmak isteyebilirsiniz.
  3. Google kişilerine git
  4. DAHA -> İTHALAT -> DOSYA SEÇ seçin ve csv dosyasını seçin (Import.csv'yi Engelle)
  5. İçe aktar (bağlantı hızınıza bağlı olarak google'ın yanıt vermesi biraz zaman alabilir) "İçe aktarılan M / DD / YY adlı yeni bir grup oluşturulacak
  6. Bu gruba gidin ve tüm kişileri seçin. (sol üstteki onay kutusu)
  7. DAHA FAZLA -> BİRLEŞTİRME İLETİŞİMİ -> OK Bir seferde sadece 250 tane yapacak. Sabırlı olun, çok yavaş.
  8. Kişiyi yeniden adlandırın ("Compan Name_1" gibi bir şey) ve bu gruptan kaldırın ve "kişilerime" ekleyin
  9. Tek kişi kalmayana kadar 6 - 8 arasındaki adımları tekrarlayın. Her birinde 3000 irtibat numarası olan yaklaşık 34 irtibat olmalıdır.
  10. Kapatırsanız senkronizasyonu tekrar açın.

Biraz manuel olsa da, sabırla, işe yarıyor. Şimdi, senkronize etmeye çalıştığınızda telefonunuza ne yapacağını bilmiyorum.


Prefixer uygulaması çağrı numarasını yalnızca başka bir çağrı numarasına dönüştürebilir. Bir isimle değişmesini istiyorum. Kişilere ekleyebileceğinizi biliyorum, ama bu pratik değil. Örneğin, eklemek istediğim bir şey tam + 32257XXXXX aralığı. Bunun sadece Belçika'daki Kamu Hizmeti Finansmanı tarafından kullanıldığını biliyorum. Bu, eklemem gereken 100 bin sayı.
Tom Ribbens

2
Yazılımın geliştiricisine posta gönderdim ve bir sonraki sürümünde (birkaç hafta sonra) istenen işlevin dahil edileceğini söyledi.
Tom Ribbens

1
Bir kişinin maksimum boyutunun 128 KB olduğunu ve bunun ötesinde herhangi bir şeyin Google'ın destek sayfasında belgelendiği gibi kesildiğini keşfettim . Just FYI
Narayanan
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.