CyanogenMod 10'da USB ayarları var mı? Eğer öyleyse, nerede?


23

Geliştirici ayarlarında USB Hata Ayıklama'yı kapattığımda, aygıtı bilgisayarıma bağladığınızda bir USB Yığın Depolama istemi alıyorum. Ancak, benim hayatım boyunca bu istemi kapatacak bir yer bulamıyorum (yani pencereyi açmak yerine bir bildirime dönüştürün) veya MTP moduna (artık Kies'i alamadığımı varsayıyorum) değiştiriyorum modu - benim bir titreşim var). Bu var mı?

Yanıtlar:


30

Ayarlar -> Depolama alanına giderseniz , ardından menü düğmesine basın, USB bilgisayar bağlantısı adlı bir öğe bulacaksınız .

Buradan USB ayarlarını yapabilirsiniz.


Teşekkürler! Menü düğmesine basmayı düşünmedim. Telefonumu Bilgisayarıma bağladığımda, bunu Mass Storage'da bırakmanın bir yolu olup olmadığını, ancak açılır pencereyi devre dışı bıraktığını biliyor musunuz?
Matthew,

@MatthewRead Bunu Cy 10'da yapmanın bir yolu olduğunu sanmıyorum. Ancak, uygulama geliştiricilerin bunu başarabildiğini düşünüyorum. DoubleTwist medya oynatıcı uygulamasında, USB bağlantıda benim için otomatik olarak Mass Storage'a girme seçeneği vardır. Bu yüzden birisinin bu tek amaç için bir uygulama yaptığına eminim. Olmazsa, şanssız olduğunuzu düşünüyorum. Veya doubleTwist,;) programını yükleyin. Üzgünüm.
Sajan Parikh
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.